پشتیبانی : 021 - 2842 - 6599

استعلامشماره شباشبا ملیشبا ملتشبا صادرات
شبا سپه
Borghetto Lodigiano in Italy

Borghetto Lodigiano in Italy

نام های دیگر : Borghetto Lodigiano ,

موقعیت مکانی روی نقشه :برای مشاهده نقشه کلیک کنید

درباره شهر بورغیتو لودیجیانو

بورغیتو لودیجیانو یک شهر کوچک در منطقه لومباردی در شمال ایتالیا است.شماره شبا بانک انصار این شهر در استان لودیجیانو قرار دارد و جمعیتی حدود ۷۰۰۰ نفر دارد. بورغیتو لودیجیانو به عنوان یکی از شهرهای تاریخی و فرهنگی ایتالیا شناخته می شود و تاریخچه ای طولانی در عرصه های اقتصادی و بانکداری دارد.

تاریخچه اقتصاد بورغیتو لودیجیانو

اقتصاد بورغیتو لودیجیانو متکی بر کشاورزی و صنعت برنج است.تبدیل کارت به شبا بانک انصار شهر به عنوان یک نقطه مرکزی برای تولید برنج معروف است و برنج های زیادی که در اینجا تولید می شوند به سراسر ایتالیا و حتی خارج از کشور صادر می شوند.

البته دامداری همچنین یک بخش مهم از اقتصاد بورغیتو لودیجیانو است.تبدیل کارت به حساب بانک انصار این شهر دریچه ای بزرگ به سمت کوه های اطراف دارد که به گوشت قرمز و محصولات لبنی استان میانست یعنی لودیجیانو دسترسی آسان دارد و در نتیجه صنعت دامداری در این شهر رونق خوبی دارد.

تاریخچه بانکداری در بورغیتو لودیجیانو

بانکداری یکی از نظام های مهم اقتصادی هر شهر و کشور است و بورغیتو لودیجیانو به عنوان یکی از شهرهایی که بانکداری مهمی داشته است برخوردی در حوزه بانکداری دارا بوده است.تبدیل شماره حساب به شبا بانک انصار

بانک روستائی این شهر معروف است که به بورغیتو لودیجیانو یا تعدادی بانک روستائی نسبت داده می شود.تبدیل شبا به حساب بانک انصار بانکدهای روستایی بورغیتو لودیجیانو در سال های ۱۹۳۳ و ۱۹۵۰ تاسیس شدند و از آن زمان تا به امروز وجود داشته اند.

این بانک روستائی در بورغتیو لودیجیانو به منظور توسعه اقتصاد محلی و پشتیبانی از کسب و کارهای کوچک و متوسط تشکیل شده است. این بانک مرکزی ایالت لومباردی است و همچنین دفتر اصلی آن در بورغیتو لودیجیانو واقع شده است.

اهمیت بانک روستائی بورغیتو لودیجیانو

بانک روستائی بورغوتیو لودیجیانو یک تعاونی بانکداری است که با هدف ارائه خدمات مالی به افراد و کسب و کارهای محلی تشکیل شده است. این بانک به افرادی کمک مالی می کند که به سرمایه نقد نیاز دارند و برای استقلال مالی خود کسب و کار راه اندازی می کنند.

بانک روستایی بورغیتو لودیجیانو همچنین به مردم مسکن ارزان قیمت ارائه می دهد. با توجه به اینکه هزینه زندگی در شهرهای بزرگ ایتالیا بسیار بالاست، بانک روستائی بورغیتو لودیجیانو یک برنامه وام مسکن تحت عنوان "منزل برای همه" را راه اندازی کرده است. این برنامه به افراد کم درآمد کمک می کند تا خانه هایی را که خریداری نمی توانند بخرند را بخرند.

جمع بندی

بورگیتو لودیجیانو شهری است با تاریخچه غنی در صنایع کشاورزی، صنعت برنج و بانکداری. اقتصاد این شهر از تولید برنج و تولیدات دامی بسیار وابسته است و بانک روستایی بورغیتو لودیجیانو نقشی مهم در رشد اقتصادی شهر ایفا می کند.