پشتیبانی : 021 - 2842 - 6599

استعلامشماره شباشبا ملیشبا ملتشبا صادرات
شبا سپه
Peterhead in United Kingdom

Peterhead in United Kingdom

نام های دیگر : Ceann Phadraig , Ceann Ph�draig , Ceann Ph�draig , Peterheid , Piterkhed , Piturkhed , Pyterhedas , bi de hei de , pytrhd , , , , ,

موقعیت مکانی روی نقشه :برای مشاهده نقشه کلیک کنید

تاریخچه و اقتصاد شهر پیترهد در انگلستان

شهر پیترهد یک شهر در شمال شرقی اسکاتلند واقع در استان ابردینشر است.شماره شبا بانک اقتصاد نوین این شهر در سال 1695 توسط ویکتوریا به مرکز بزرگی تبدیل شد و تاکنون به عنوان یکی از شهرهای مهم این منطقه شمارش میگردد.

تاریخچه

شهر پیترهد در دوره وایکینگ ها تحت سلطه قرار گرفت و در زمان اشغال شده است.تبدیل کارت به شبا بانک اقتصاد نوین اما در طول سالهای بعدی، بومیان اسکاتلندی آن را بازپس گرفتند. در سده 17 و 18، پیترهد به عنوان یکی از مراکز مهم هیومبریسات شناخته می شد که در آن زمان با فرعیت های صنعتی مرتبط بود. موقعیت زمینی پیترهد موجب شد تا این شهر به عنوان یکی از مقصدهای کشتی گیری و صید ماهی معروف شود. همچنین، این شهر به دلیل وجود ذخایر قراقی معروف بود و صنعت قراقی در اینجا رشد و پیشرفت کرد.

اقتصاد

اقتصاد پیترهد از چندین صنعت متنوع تشکیل شده است.تبدیل کارت به حساب بانک اقتصاد نوین بنیانگذاری بنادر و زیرساخت بنیادی برای صنعت کشتی گیری و صید ماهی در شهر بوده است. همچنین، وجود ذخایر قراقی موجب شده تا صنعت جاودانه قراقی در شهر به رشد و پیشرفت بیشتری برسد. امروزه، شهر پیترهد به عنوان یکی از مراکز اصلی قراقی در شمال شرقی اسکاتلند شناخته می شود.

با وجود صنعت قراقی بزرگ، پیترهد به تدریج به یک پایگاه صنعتی چند جانبه تبدیل شد و فعالیت های صنعتی دیگری همچون تولید پوشاک، تولید لبنیات، تجارت و خدمات رشد و توسعه یافت.تبدیل شماره حساب به شبا بانک اقتصاد نوین شهر برخی از شرکت های معروف و موفق بین المللی را در حوزه های مختلف صنعتی به خود جلب کرده است.

بانکداری

در خصوص بانکداری، بانک ملی اسکاتلند در شهر پیترهد فعال بوده است.تبدیل شبا به حساب بانک اقتصاد نوین این بانک یکی از بزرگترین بانک های اسکاتلند و انگلستان است و سابقه بیش از 200 سالی دارد. بانک ملی اسکاتلند در سال 1695 تأسیس شد و همچنان در حال فعالیت است.

علاوه بر بانک ملی اسکاتلند، چندین بانک دیگر نیز در پیترهد فعال هستند. بانک های محلی و بانک های شعبه داری که در این شهر واقع شده اند، خدمات بانکی مختلفی را ارائه می دهند. از جمله خدماتی که این بانک ها ارائه می دهند می توان به خدمات بانکی اینترنتی، وام های مسکن، وام های تجاری و حساب های جاری اشاره کرد.

نکات کلیدی

  • پیترهد، یکی از شهرهای مهم و بزرگ استان ابردینشر است.
  • اقتصاد پیترهد از صنعت کشتی گیری، صید ماهی و قراقی تشکیل شده است.
  • بانک ملی اسکاتلند در پیترهد فعال بوده و خدمات بانکی مختلفی ارائه می دهد.

نتیجه گیری

شهر پیترهد با تاریخچه غنی و تنوع اقتصادی خود، یکی از شهرهای مهم و جذاب در استان ابردینشر است. با توجه به وجود صنعت قراقی قوی، قرارگیری بندرهای مهم و وجود بانک ملی اسکاتلند، پیترهد به یکی از مراکز اقتصادی و مالی اسکاتلند تبدیل شده است. همچنین، پیترهد به عنوان یکی از مقصدهای گردشگری محبوب نیز شناخته می شود که گردشگران را به دلایل مختلفی از جمله تاریخچه و فرهنگ، طبیعت زیبا و فعالیت های مربوط به صنایع دریایی به خود جذب می کند.