پشتیبانی : 021 - 2842 - 6599

استعلامشماره شباشبا ملیشبا ملتشبا صادرات
شبا سپه
King's Lynn in United Kingdom

King's Lynn in United Kingdom

نام های دیگر : KNF , King's Lynn , Kings Lin , Kings Linas , Kings Lynn , Kingslinn , King�s Lynn , Lynn , Lynn Regis , ,

موقعیت مکانی روی نقشه :برای مشاهده نقشه کلیک کنید

اقتصاد، تاریخ و بانکداری شهر کینگزلین در انگلستان

معرفی شهر کینگزلین

شهر کینگزلین یکی از شهرهای استان نورفولک در شرق انگلستان است.شماره شبا بانک کشاورزیاین شهر در ساحل شمالی دریای شمال واقع شده است و مرتفع‌ترین نقطه آن ۴۴ متر بالاتر از سطح دریاست. به دلیل موقعیت جغرافیایی خوبش، کینگزلین با عرض جغرافیایی ۵۲ درجه شمالی، در گذشته یکی از آغازگران معامله دریایی در شمال انگلستان بود.در طول تاریخ، کینگزلین با صنایع مختلفی که از قبیل بزرگ‌ترین بندر ناوریتیک اروپایی در قرن هجدهم میلادی شهرت داشته است که هنوز هم در این حوزه فعالیت می‌کند. این شهر که قدمت آن به حدود ۱۱۰۰ سال پیش برمی‌گردد، دارای تاریخچه و اقتصاد ثروتمندی است که در این مقاله به بررسی آن خواهیم پرداخت.

تاریخچه

تاریخچه کینگزلین به دورانی قبل از تاسیس نظام بانکداری به بالای ۱۱۰۰ سال پیش می‌رسد.تبدیل کارت به شبا بانک کشاورزیدر اوایل قرن هفتم میلادی، کینگزلین توسط سکاندیناویی‌ها به عنوان نقطه ای استراتژیک برای معاملات دریایی انتخاب شد.در آن زمان، این شهر مرکز تجارت و بازار بزرگ در اروپا در زمینه صادرات احشام و محصولات کشاورزی بود.از آن‌جا که این شهر قدرت دریایی بالایی داشت، استراتژیکیت موجود در کینگزلین بین قرون هفتم و شاهدت هشتم در کینگزلین برگزار کردنی‌های تجاری رها شد.

در قرون گذشته، نقطه قوت کینگزلین تجارت دریایی بود.تبدیل کارت به حساب بانک کشاورزی با توسعه بنادر و قوانین تجاری جدید در قرن هفدهم میلادی، نقش کینگزلین به عنوان یکی از بزرگترین بنادر ناوریتیک اروپایی تقویت شد.تجارت زنده در کینگزلین با تجارت موفقیت آمیزی همراه بود و در قرن نوزدهم از سایر بنادر ناوریتیک جلوتر بود. به عنوان مثال، بیش از چهل سفینه در کینگزلین سفرهای چینی خود را آغاز نمودند.

اقتصاد کینگزلین

اقتصاد کینگزلین به شدت متکی به صنایع دریایی و توریستی است.تبدیل شماره حساب به شبا بانک کشاورزی با وجود تغییرات صنعتی و اقتصادی، این شهر همچنان به عنوان یکی از بزرگترین بنادر دریایی در بریتانیا محبوبیت دارد.هنرهای کشتی در کینگزلین با بسیاری از شرکت‌های بزرگ در صنعت دریایی همکاری می‌کند. شرکت «mlc» یکی از این شرکت‌هاست، یکی از بزرگترین شرکت‌های ارائه خدمات ترمینالی در اروپا.نیروهای متعددی در این شهر به کار گرفته شده‌اند و تعداد قابل توجهی از مهاجرین همچنان در حال رشد است.

بنادر مهم کینگز لین شامل بندر کینگزلین ،بندر ونستون و وس شویک میشود.تبدیل شبا به حساب بانک کشاورزی هر ساله بیش از ۲۵۰۰ سفینه حامل نفت، محموله ها و کالاهای دیگر از این بنادر عبور میکنند.

اقتصاد کینگزلین به طوری که شغل اصلی مردم در این شهر کار در صنایع دریایی و به خصوص تولید ناوگان دریایی است.

بانکداری در کینگزلین

بانکداری در کینگزلین نیز یکی از عوامل مهم در توسعه اقتصادی و ثروت این شهر بوده است. بر خلاف شهرهای بزرگ دیگر انگلستان، کینگزلین یک سابقه طولانی در زمینه بانکداری ندارد و این حوزه در این شهر در قرن بیستم میلادی توسعه یافت.

اولین بانکی که در کینگزلین تاسیس شد، بانک مرکزی کینگزلین بود که در سال ۱۹۲۳ به عنوان بخشی از بانک انگلستان تشکیل شد. این بانک به عنوان یک بانک مرکزی و خدمات بانکی به نیروهای مسلح و امور مالی خدمت می‌کند.

در سالهای اخیر، کینگزلین شاهد توسعه دیگر بانک‌ها در این شهر بوده است. برخی از این بانک‌