پشتیبانی : 021 - 2842 - 6599

استعلامشماره شباشبا ملیشبا ملتشبا صادرات
شبا سپه
Sainte-Jamme-sur-Sarthe in France

Sainte-Jamme-sur-Sarthe in France

نام های دیگر : Sainte-Jamme , Sainte-Jamme-sur-Sarthe , Sainte-Jammes-sur-Sarthe , Sainte-Jeanne , Sent-Zhamm-sjur-Sart , -----

موقعیت مکانی روی نقشه :برای مشاهده نقشه کلیک کنید

اقتصاد ، تاریخ و بانکداری شهر سن- جامه-سور- سآرت در فرانسه

شهر سن- جامه- سور- سآرت در داخل کشور فرانسه واقع شده است و یکی از شهرهای زیبا و مهم در این کشور است.شماره شبا بانک ملت این شهر تاریخچه طولانی و فرهنگ گناهکار را دارد و بانکداری نیز یک نقش مهم در آن بازی می کند. در این مقاله به معرفی اقتصاد، تاریخ و بانکداری شهر سن- جامه- سور- سآرت خواهیم پرداخت.

اقتصاد شهر سن- جامه- سور- سآرت

اقتصاد شهر سن- جامه- سور- سآرت بر پایه فعالیت های کشاورزی و صنعتی استوار است.تبدیل کارت به شبا بانک ملت این شهر معروف به کشاورزی حاصلخیز خود است که عمده ترین محصول آن عبارت است از:

  • تولید شیر و لبنیات
  • کشت گندم و دیگر غلات
  • تولید میوه های نیمه گرمسیری مانند انگور و گلابی

تولید این محصولات علاوه بر تامین نیاز داخلی، به صادرات آن ها نیز می انجامد که سود بسیار زیادی را برای شهر و کشور به همراه دارد.تبدیل کارت به حساب بانک ملت علاوه بر کشاورزی، صنعت نیز در این شهر بسیار مهم است و شامل:

  • تولید لوازم خانگی
  • تولید مواد غذایی
  • صنعت خودروسازی

تاریخ شهر سن- جامه- سور- سآرت

تاریخ شهر سن- جامه- سور- سآرت به قرن های قبل بازمی گردد و تمدن های گوناگون در این منطقه وجود داشته است.تبدیل شماره حساب به شبا بانک ملت در سده 11 میلادی، قرون وسطی و زمان حکومت نورمان ها در فرانسه، شهر سن- جامه- سور- سآرت به مرکز تمدنی تبدیل شد. در طول تاریخ، این شهر بارها تحت حمله ها قرار گرفته است و این باعث شده است که بسیاری از بناهای تاریخی و نگاره های قدیمی دستخوش خرابی شوند. اما در حال حاضر، اسمان بسیاری از این بناها ترمیم شده است و به عنوان جاذبه های گردشگری شهر محسوب می شوند.

بانکداری در سن- جامه- سور- سآرت

بانکداری نقش بسیار مهمی در اقتصاد شهر سن- جامه- سور- سآرت دارد.تبدیل شبا به حساب بانک ملت این شهر میزبان برخی از بانک های معتبر و مهم فرانسه است. بانک ها و موسسات مالی در سن- جامه- سور- سآرت انواع خدمات مالی ارائه می دهند که عبارتند از:

  • حساب بانکی و کارت های اعتباری
  • وام های شخصی و مسکن
  • سرمایه گذاری و بازارهای مالی
  • خدمات تجاری برای کارآفرینان و شرکت ها

از طرف دیگر، بانکداری الکترونیکی نیز در سن- جامه- سور- سآرت رونق بسیاری دارد و اکثریت هایی از مردم از این خدمات استفاده می نمایند.

جمع بندی

شهر سن- جامه- سور- سآرت در فرانسه یکی از شهرهای مهم و زیبا است. اقتصاد این شهر بر پایه فعالیت های کشاورزی و صنعتی متکی است که بسیاری از محصولات زراعی و صنعتی تامین کننده نیازهای داخلی و خارجی هستند. تاریخ این شهر به قرون وسطی برمی گردد و بانکداری نیز نقش مهمی در اقتصاد آن ایفا می کند. بانک ها در سن- جامه- سور- سآرت برخی از خدمات مالی و بانکی را ارائه می دهند و بانکداری الکترونیکی نیز در این شهر رونق دارد.