پشتیبانی : 021 - 2842 - 6599

استعلامشماره شباشبا ملیشبا ملتشبا صادرات
شبا سپه
Nouan-le-Fuzelier in France

Nouan-le-Fuzelier in France

نام های دیگر : Nouan , Nouan-le-Fuzelier , Nuan-le-Fjuzel'e , nu ang lai fei ze li ye , -

موقعیت مکانی روی نقشه :برای مشاهده نقشه کلیک کنید

تاریخچه، اقتصاد و بانکداری شهر نوان-لو-فوزلیه در فرانسه

شهر نوان-لو-فوزلیه یک شهرک واقع در منطقه لویر-شیر فرانسه است.شماره شبا بانک کوثر این شهر در وسط کشور قرار گرفته و جمعیت آن حدود ۵هزار نفر است. نوان-لو-فوزلیه یک شهرک صنعتی می باشد که در گذشته به دلیل آب و هوای خوب و مناطق کشاورزی پوتو از استقرار های صنعتی بهره برد. در این مقاله، به بررسی تاریخچه اقتصادی و بانکداری این شهر می پردازیم.

تاریخچه

نوان-لو-فوزلیه از قدیمی ترین شهرهای قسمت لویر-شیر محسوب می شود.تبدیل کارت به شبا بانک کوثر این شهر در زمان حکومت روم با نام noviodunum شناخته می شد. در دوران وسطی، فرانسیسکن ها و نیزنی بین غربی کشور فرانسه از این شهر استفاده می کردند تا از آن استفاده کنند و متاسفانه به دلیل درگیری با جنگ داخلی، این شهر در طول سالهای حاکمیت مورد نظر قرار نگرفت اما از این زمُره زمانی که ملکه چارلز پاقینگتون (ابراهیم) مجبوب شد، استفاده کرد. تا پیش از اینکه شهرکی اعم از nouan-sur-loire برای ساخت و سازی براتیسلاف بنیان نهاده شود، نوان-لو-فوزیلیه همیشه مرکز تجارت بوده است.

اقتصاد

اقتصاد نوان-لو-فوزلیه از بازار بزرگ خوب ، کارخانه شکر و فرآوری چوب بروز است.تبدیل کارت به حساب بانک کوثر شرکت سوکوپوال با بیش از 600 نفر کارکن در بخش های مختلفی از جمله صنایع چوبی و سبک بندی به عنوان بزرگ ترین شرکت شهر نمی خورد. aml grumes و froussard در بخشی از جنگ های نظامی بسیار پیروز بوده است. به طور کلی نوان-لو-فوزیلیه شهری است که با صنعت خرده فروشی نیز شناخته می شود و شامل مجموعه ای از فروشگاه های محلی و مرکزی است.

بانکداری

در طول سالها، بانکها و موسسات مالی تنها مجوزهای قانونی برای انجام عملیات تجاری در فرانسه نیست.تبدیل شماره حساب به شبا بانک کوثر در نوان-لو-فوزلیه، دو بانک مهم وجود دارد:

  • بانک ملی فرانسه (bnf): با 800 نمایندگی در سراسر کشور، bnf یکی از بزرگترین بانک های فرانسه است.تبدیل شبا به حساب بانک کوثر این بانک از خدمات مناسب و منحصر به فردی برخوردار است که در نوان-لو-فوزلیه واحدی را نیز دارد.
  • بانک اقتصاد و توسعه فرانسه (bpifrance): این بانک محلی به کسب و کارهای کوچک و متوسط ​​یا sme در فرانسه تسهیلات وام می دهد. این بانک همچنین برای استارت آپ ها و نوآوران دسترسی به سرمایه گذاری فراهم می کند.

جمع بندی

شهر نوان-لو-فوزلیه با تاریخچه طولانی و برجسته اقتصادی از جمله صنعت خرده فروشی و متنوع بانک داری در فرانسه، یکی از مناطق پرجنب و جو شمرده می شود. مجموعه ای از فروشگاه های محلی و مرکزی در این شهرک وجود دارد و دو بانک معتبر فرانسه نیز در این شهر فعالیت می کنند.