پشتیبانی : 021 - 2842 - 6599

استعلامشماره شباشبا ملیشبا ملتشبا صادرات
شبا سپه
Cherac in France

Cherac in France

نام های دیگر : Cherac , Ch�rac , Sherak , xie la ke , ,

موقعیت مکانی روی نقشه :برای مشاهده نقشه کلیک کنید

آشنایی با شهر شرا cognac در فرانسه

شرا یکی از شهرهای زیبای فرانسه است که در منطقه نوآ در کشور قرار دارد.شماره شبا بانک صنعت و معدن این شهر در جنوب غربی فرانسه واقع شده است و به عنوان پایتخت و حوزه تولید کنهاک (cognac) شناخته می شود. شرا با تاریخچه ای که به قرن ۱۴ برمی گردد، به نظر می رسد علاوه بر حوزه کولاژ چمبرد (champagne) یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین شهرهای صرافی در فرانسه است.

تاریخچه اقتصادی شرا

در سال های اولیه تاسیس شرا، این شهر به دلیل قرار گرفتن در عرشه مهمانی بر روی جاده مهم roumazières، بین مرکزهای صنعتی poitiers و انگولم شهرت یافت و مهم بود.تبدیل کارت به شبا بانک صنعت و معدن با توسعه صنایع، صنعت چرانج (charente) از جمله صنایع پیشروی شهر بود و باعث شد شرا به تبدیل به یک شهر صنعتی و تجاری بزرگ شود.

اقتصاد شرا عمدتاً بر اساس تولید کنهاک و صنایع جانبی آن بنا شده است.تبدیل کارت به حساب بانک صنعت و معدن کنهاک یک نوشیدنی الکلی است که از ترکیب شربت کنجد، سوئا و شربت توت‌های آبی به دست می آید. این نوشیدنی از زمانی که در تورنویی در ایتالیا نیز تولید می شد مورد استفاده بوده است. از بدو تولید و معامله این نوشیدنی، تاریخچه قدیمی آن به پایان قرن 16 میلادی بر میگردد.

موقعیت جغرافیایی شرا و تاثیر آن بر بانکداری

یکی از دلایل کلیدی برای رونق صنایع کنهاک در شرا، موقعیت جغرافیایی شهر است.تبدیل شماره حساب به شبا بانک صنعت و معدن با وجود این که شرا به عنوان یک شهر کوچک در نظر گرفته می شود، اما در منطقه charente خود، موقعیت مرکزی بین چندین شهر بزرگ و مهمی مانند بوردو، لیموژ و پوآتیه دارد. این موقعیت جغرافیایی منطقه را به عنوان یک انتخاب عالی برای دفاتر بانکی و شعب بانک های مختلف درنظر گرفته است.

با توجه به تاریخچه صنایع پیشروی شرا و وجود منابع طبیعی مهم مانند آب‌های چرانته و خاک‌های حاصلخیز، شهر شرا از قدیم الایام به عنوان محل مناسبی برای سرمایه گذاری و ایجاد بنیان های صنعتی می شناخته شده است.تبدیل شبا به حساب بانک صنعت و معدن این مناطق صنعتی شامل شرکت های بزرگی مانند hennessy، remy martin و martell می شود.

تاریخچه بانکداری در سیستم مالی شرا

بانکداری در شرا دارای یک تاریخچه طولانی است. شهر شرا به مدت طولانی به عنوان یک مرکز مالی و بانکداری بوده است. از شرکت های حاضر در شرا می توان به credit agricole، société générale و bnp paribas اشاره کرد. این بانک ها نقش مهمی در تأمین سرمایه و خدمات مالی برای صنایع محلی، کشاورزی و زیرساخت های تجاری در شرا دارند.

تاثیر بانکداری بر اقتصاد محلی

یکی از اصلی ترین تاثیر بانکداری بر اقتصاد شرا، حمایت از صنایع محلی و بخصوص صنعت کنهاک است. بانک ها در شرا برای تأمین سرمایه برای کارخانه های کنهاک، وام ها و خطوط اعتباری را ارائه می دهند. این منابع مالی ضروری برای توسعه و رشد صنایع کنهاک است. همچنین، بانک ها نقش کلیدی در حفظ و تقویت مالی افراد و کسب و کارهای کوچک و متوسط در شرا دارند. این شرکت ها از خدمات بانک ها جهت فروشندگان خود بهره می گیرند.

پرداخت های الکترونیکی و تکنولوژی بانکداری در شرا

همانطور که تکنولوژی بانکداری در سرتاسر جهان پیشرفت می کند، شرا نیز از این تحولات بهره می برد. بانک ها در شرا خدمات بانکداری الکترونیکی، کارت های دیبیت و کارت های اعتباری را به شهروندان و مشتریان خود ارائه می دهند. این مراکز بانکی همچنین خدمات اینترنتی و بانکداری موبایل را برای مشتریان خود فراهم می کنند.

پرداخت های الکترونیکی در شرا نیز به طور گسترده ای استفاده می