پشتیبانی : 021 - 2842 - 6599

استعلامشماره شباشبا ملیشبا ملتشبا صادرات
شبا سپه
Willich in Germany

Willich in Germany

نام های دیگر : Vilikh , Villikh , Villix , Willich , fylysh , wei li xi , wylysh , , , , , ,

موقعیت مکانی روی نقشه :برای مشاهده نقشه کلیک کنید

ایکسبانک آلمان

به نظر میرسد ایرانی‌ها در سفر به آلمان بیش از هر کشوری، آلمان را بیشتر به عنوان کشوری صنعتی و کارگری بی‌تردید تصور می‌کنند.شماره شبا بانک صادرات در نتیجه، بسیاری از مردم زمینه اتصال آلمان به سیستم بانکی را ایجاب فروش کالاهایبرتر و ساختمان‌های بزرگ و تولید صنعتی می‌دانند.

صنعت مالی نیز یکی از صنایع حیاتی و برتر کشور آلمان است و در حوزه خزانه‌داری و سرمایه‌گذاری به‌عنوان کشوری برتر است.تبدیل کارت به شبا بانک صادرات امروزه، تلفن‌های همراه همه‌جانبه در دسترس هر شخصی هستند؛ آنها به‌عنوان یک خدمت کامل از طریق سیستم‌های بانکی الکترونیکی از وجود بانک‌های شهر مورد نظر خود استفاده می‌کنند.

تاریخچه بانک‌ها در آلمان

اقتصاد آلمان یکی از اقتصادهای پیشرفته و پیچیده جهان است که تاریخچه بسیار طولانی و پیچیده در حوزه بانکداری دارد.تبدیل کارت به حساب بانک صادراتسال ۱۸۷۰ میلادی پاریشیان به‌عنوان یکی از بهترین بانک‌های حوزه‌شهری در این کشور قادر بودند. پس از تاسیس بانک ملی آلمان در سال ۱۸۷۲ در برلین و تولید فروش کالاهای بهره‌برداری.

پس از پایان جنگ جهانی دوم، شرایط اقتصادی بهبود یافت، همچنین انتقال صنعت‌ها به آلمان از کشور‌های متفاوت نیز کمک کرد.تبدیل شماره حساب به شبا بانک صادرات به همین علت برخی بانک‌ها سرمایه‌گذاری پویا در بازار سرمایه انجام دادند و پیشرفت‌های فراوانی در بخش مالی داشتند. به عنوان مثال، بانک برویت-هارتانک در زمینه امنیت سرمایه با موفقیت فعالیت می‌کند و از آنجا که اولین بانک در اروپا با سیستم‌های ارسال سریع بین‌المللی بود.

رشد اقتصادی در شهر ویلیش

ویلیش شهری در شمال غربی آلمان است که قرارگزاری در ایالت شمال راین‌وستفالن به آن دست می‌دهد.تبدیل شبا به حساب بانک صادرات این شهر در حدود 100،000 نفر جمعیت داشته و به‌عنوان یکی از شهرهای مهم آلمان به‌شهرت رسیده است.شهر ویلیش یکی از مناطق پیشگام در حوزه اقتصادی آلمان است.

شهر ویلیش به دلیل شرایط مناسب از نظر زیرساخت‌ها و سیستم حمل و نقل قوی برای تجارت چندملیتی پتروشیمی، خودروسازی، تولید نرم‌افزار، الکترونیک، ماشین‌آلات صنعتی و شیمیایی از جمله صنایع مشهور است. از این رو، بانک‌های بزرگی همچون ایکسبانک، دویچه بانک و کومرزبانک در این شهر ایجاد شده‌اند.

ایکسبانک

بانک ایکسبانک در سال ۱۸۸۱ در شهر زمینه راه اندازی کرد و اکنون به‌طور موقت‌ای زیر نظر دویچه بانک قرار گرفته است. ایکسبانک از موسسانی بسیار پیشرو در حوزه بانکداری المان است. این بانک بخش‌های متنوعی از جمله راه اندازی بخش‌های خدمات بین‌المللی، مسئولیت اجتماعی و مدیریت ریسک فعال داشته است.

بانک ایکسبانک یکی از کسانی است که در آلمان بازار خود را از طریق حضور در بازار سرمایه آلمان گسترش داده است. امروزه، این بانک یک پلت فرم بانکداری آنلاین قوی دارد که به مشتریان خود در آلمان این امکان را می‌دهد که تراکنش‌های مالی خود را از طریق اینترنت انجام دهند.

خلاصه

شهر ویلیش شهری صنعتی و نقشه ویژه در اقتصاد آلمان دارد. حضور بانک‌های بزرگ مانند ایکسبانک در این شهر، نشان می‌دهد که بانکداری و سیستم های بانکی گیتی در ویلیش در زمینه های مختلف وجود دارد. بعلاوه، بانک ایکسبانک همچنین یک بانک بانکی بین‌المللی است که خدمات مختص به هر دو طرف در صنعت بانکداری گیتی ارائه می‌دهد.