پشتیبانی : 021 - 2842 - 6599

استعلامشماره شباشبا ملیشبا ملتشبا صادرات
شبا سپه
Weilburg in Germany

Weilburg in Germany

نام های دیگر : Vajl'burg , Vajlburg , Weilborg , Weilbourg , Weilburg , faylbwrgh , waylbwrg , wei er bao , , , , , ,

موقعیت مکانی روی نقشه :برای مشاهده نقشه کلیک کنید

اقتصاد، تاریخ و بانکداری شهر وایلبورگ در آلمان

شهر وایلبورگ با مدیریت ناحیه لامبورگ-هسن در ایالت هسن آلمان قرار دارد.شماره شبا بانک کوثر این شهر با جمعیتی حدود 80 هزار نفر به عنوان مرکز پیرامونی برای منطقه خور مات (veste) معروف است که در سد لایتز در ناحیه تایونوسر نوارنبرگ واقع شده است. وایلبورگ با توریسم، صنایعی مانند صنایع غذایی و تولید مبلمان و همچنین صنعت بانکداری معروف است.

اقتصاد و تاریخ

اقتصاد وایلبورگ بنا بر این است که این شهر معادل یک ناحیه‌ی شهری خروجی (wirtschaftliche kreislauf) در استان هسن است، متکی بر مراکز خرده‌فروشی است که از بزرگی و تنوع زیادی برخوردار است.تبدیل کارت به شبا بانک کوثر این شهر در سال 2003 به عنوان یک منطقه اقتصادی برگزیده توسط دولت فدرال آلمان و پادشاهی هسن لیچتنشتاین معرفی شد. با توجه به موقعیت جغرافیایی وایلبورگ، به‌عنوان دروازه‌ی شمالی به رویاهای توریست تا قله‌های تایوس و راه‌های تفریحی ناحیه، پیش‌بینی شده که این شهر هامبورگ بزرگ و پایین‌تر سازگاری اقتصادی داشته و همچنین ارتباط وصل شده می‌باشد.

وایلبورگ از لحاظ تاریخی ویران نشد و در جریان جنگ جهانی دوم همچنان نقش مهمی در حفظ اهداف خرخره یاری بازی خرخره علاقه مند بود و هاوبورگ مورد احترامی قرار داد.تبدیل کارت به حساب بانک کوثر میتوان گفت که شهر وایلبورگ به الگوهای جدیدی از زندگی، تاریخ و حمایت متنوع‌تری از فرهنگ مسجد، سینما، پیست های تنیس، کلاهبرداری و سوارکاری وعده می‌دهد. اگر چه وایلبورگ به‌طور تاریخی تنها فرومبورگ و استراسبورگ شناخته می‌شده است، اما این شهر نیز اعتبار زیادی را کسب کرده است.

بانکداری وایلبورگ

وایلبورگ معروف به مهد بانکداری آلمان محسوب می‌شود.تبدیل شماره حساب به شبا بانک کوثر به عنوان یکی از شهرهای صنعتی مزرعی در وقتی سابقه طولانی‌ای به عنوان یک مرکز خرید و نیز تقاضای بانکی دارد. بسیاری از شرکت های معتبر اقتصادی اروپا، به عنوان مثال ارشیترا، جرمانابنک و سیگنیتو تا نامهربان هستند. این شرکت ها از وایلبورک برای دنباله رفتن به هدایای متعددی مانند بهداشتی (h+ من همیرو منظم تره)، یا رفاه اجتماعی (سوپرمارکتهای هسن، دک رهتر، یو وی) استفاده می‌کنند.

وایلبورگ یکی از 5 اداره نظارتی اروپایی است که نقش مهمی در نظارت بر بانک ها بازی می کند.تبدیل شبا به حساب بانک کوثر وایلبورگ موسسه بانکداری اروپا نیز معمولاً به عنوان مرجع توسعه اقتصادی کشور شناخته می‌شود و دارای بسیاری از شرکت های بین المللی و ملی است که شرکت در آنها با تعداد کارکنانی زیادی را داشته است که بیشتر آنها نیز به صورت پیمانی مشغول به کار بوده اند.

نتیجه گیری

وایلبورگ یکی از شهرهای مهم آلمان است که در آن بانکداری و اقتصاد مثبت توسعه یافته است. اقتصاد و تاریخ شهر، نشان می دهد که بانکداری و بخش های دیگر صنعتی از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند. با توجه به تحقیقات انجام شده، وایلبورگ مفتخر است که به فردی راهنمای حقوقی خود باشد و در عین حال شهر دیگری برای متخصصین و توریست ها باشد.