پشتیبانی : 021 - 2842 - 6599

استعلامشماره شباشبا ملیشبا ملتشبا صادرات
شبا سپه
Roclenge-sur-Geer in Belgium

Roclenge-sur-Geer in Belgium

نام های دیگر : Bassenge (Roclenge-sur-Geer) , Rukkelingen-op-den-Jeker

موقعیت مکانی روی نقشه :برای مشاهده نقشه کلیک کنید

اقتصاد، تاریخ و بانکداری شهر روکلنژ-سور-گیر در بلژیک

شهر روکلنژ-سور-گیر یکی از شهرهای زیبای بلژیک است که در استان لیژ قرار دارد.شماره شبا بانک سپه محلی که به خاطر تاریخ و بانکداری خود شهرت دارد. این شهر با مکان‌های دیدنی طبیعی خاص خود و نزدیکی به شهرهای معروف مثل لیژ و نامورت معروف است. امروزه اقتصاد این شهر بیشتر به عنوان یک مرکز بانکی شناخته می‌شود ولی نگاهی به تاریخچه و اقتصاد شهر می‌تواند بسیار مفید باشد.

تاریخچه شهر روکلنژ-سور-گیر

شهر روکلنژ-سور-گیر دارای تاریخچه طولانی است، که به قرون وسطی برمی‌گردد.تبدیل کارت به شبا بانک سپه در طول تاریخ، این شهر مهمان بسیاری از نظام‌ها و کشورها بوده است. به‌طوری‌که تحت حمایت آلمان، فرانسه و هلند قرار داشته است. این شهر در طول تبعیض توسط بلژیک و پس از استقلال این کشور در سال ۱۸۳۰ بخشی از فدراسیون والونیا شده است. روکلنژ-سور-گیر همچنین مهمان برخی از مورخان بزرگ بوده است. برای مثال، در قرن هجدهم، کشاورزی و دامداری در این منطقه به اوج خود رسید و جورج لوییس لوکر یکی از اولین اشخاصی بود که به ریشه‌شناسی و شناخت موارد گوناگون نباتی و جانوری در این منطقه توجه کرد

اقتصاد شهر روکلنژ-سور-گیر

اقتصاد شهر روکلنژ-سور-گیر در گذشته به طرز قابل توجهی به کشاورزی و دامداری وابسته بود.تبدیل کارت به حساب بانک سپه با رشد شهر در سده نوزدهم، اقتصاد آن تغییر کرد و بیشتر به جنگل‌ها و صنایع چوب در منطقه تکیه کرد. در دهه ۱۹۷۰، بانکداری و خدمات مالی به دلیل موقعیت مرکزی شهر بیشتر شدیدتر شدند. امروزه روکلنژ-سور-گیر یکی از مهمترین مراکز بانکی بلژیک است. تعداد بانک‌ها و موسسات مالی در این شهر بسیار زیاد است و این جایگاه بانکی آن را به یکی از مهمترین معابر مالی در رده بین المللی تبدیل کرده است.

بانکداری و خدمات مالی در روکلنژ-سور-گیر

بانکداری و خدمات مالی از عواملی هستند که شهر روکلنژ-سور-گیر را متمایز می‌کند.تبدیل شماره حساب به شبا بانک سپه تعداد زیادی بانک و مؤسسه مالی در این منطقه فعالیت می‌کنند. در حال حاضر، بانک‌ها و موسسات مالی روکلنژ-سور-گیر انواع خدماتی را به ارمغان می‌آورند. این خدمات شامل غیر حضوری و حضوری هستند. برخی از خدمات بانکداری و مالی شهر روکلنژ-سور-گیر عبارتند از:

  • مشاوره بانکی و مالی
  • تسهیلات وام و اعتبار
  • حساب‌های جاری و پس‌انداز
  • بیمه
  • ایجاد نقطه خدمات خود پرداز بانکی

خلاصه

شهر روکلنژ-سور-گیر با تاریخچه طولانی خود شناخته شده است و در طول تاریخ مهمان بسیاری از نظام‌ها و امپراتوری‌ها بوده است.تبدیل شبا به حساب بانک سپه اقتصاد این شهر، از کشاورزی و دامپروری به جنگل‌داری و صنایع چوب و سپس به بانکداری و خدمات مالی تغییر کرده است. امروزه، روکلنژ-سور-گیر به عنوان یک مرکز مالی بزرگ در بلژیک شناخته می‌شود و تعداد زیادی بانک و مؤسسه مالی در این منطقه فعالیت می‌کنند.موقعیت مرکزی شهر و تعداد بانک‌ها و موسسات مالی آن باعث شده است تا روکلنژ-سور-گیر به عنوان یکی از مهمترین معابر مالی در رده بین المللی تبدیل شود.