پشتیبانی : 021 - 2842 - 6599

استعلامشماره شباشبا ملیشبا ملتشبا صادرات
شبا سپه
Montegnee in Belgium

Montegnee in Belgium

نام های دیگر : Saint-Nicolas (Montegnee) , Saint-Nicolas (Montegn�e)

موقعیت مکانی روی نقشه :برای مشاهده نقشه کلیک کنید

تاریخچه مونتژنه در بلژیک

در شهر مونتژنه که در استان لیژ قرار دارد، تجارت و بانکداری تاریخ طولانی‌ای دارد.شماره شبا بانک ملی این شهر در قرون وسطایی با نام مونتا بی‌وغه در نقشه جغرافیایی می‌آید و از آن زمان با توسعه تجارت، به شهری مزده و شهری اقتصادی و تجاری تبدیل شد.

همه چیز درباره بانک ها در منطقه نیک تمامی شهر های دن جلین را دربر نمی گیرد.تبدیل کارت به شبا بانک ملی اما مونتژنه شکلی خاص و متفاوت به بانکداری می بخشد. به طور سنتی، این شهر نقش مهمی در صنعت بانکی بلژیک ایفا کرده است. مهمترین بانک در این شهر بانک بلژیک بوده که در سال ۱۸۳۵ تأسیس شد و همچنین بانک بوجو شهرستان در سال ۱۹۴۷ نیز برای تخلیه راه هیچکس در آمیتر هم معرفی می‌شود.

شهر بانکی مونتژنه

مونتژنه شهر بانکی مشهوری است که در قلب استان لیژ در بلژیک قرار دارد.تبدیل کارت به حساب بانک ملی شهرکی جانباز با معماری قدیمی است که از زمان قدیم وجود داشته و تجارت از آن زمان هم ادامه دارد. شهر مونتژنه دارای برخی از بناها و ساختمان های قدیمی است که تاریخچه قدیمی دارند و هنوز هم افتخار مالکی خاصی دارند.

مونتژنه به دلیل نزدیکی به دیگر شهرهای بزرگ مانند بروکسل و لیژ و نقاط جذب گردشگری مثل آنتورپ و نامتیسپ، حائز اهمیت بزرگی در نقشه سیاحت بلژیک است.تبدیل شماره حساب به شبا بانک ملی این شهر از طریق جاده ها و خطوط راه آهن قطره ای بندی شده است و در فضایی روبرو در شرق شهر بروکسل قرار دارد.

نکته تاریخی:

تاریخچه مونتژنه به دوران رومی دور باز می‌گردد.تبدیل شبا به حساب بانک ملی در این دوره، از ستون ها و آثار دیگری که هنوز وجود دارند، استفاده شده است. همچنین، اولین قلعه به نام “سن پیتر” در قرن ۱۰میلادی همین سده طبقه بندی شده و خوانده شده است. از همین قرن، مونتژنه درنقش روستای کوچک واقع شده است که بر روی جاده ای همراه با برج های ساختمانی قرار دارد.

بانکداری در مونتژنه

بانکداری در مونتژنه به طور سنتی مربوط به اوایل قرن نوزدهم است و همچنان ادامه دارد. شهر مونتژنه در زمان ساخت بانک بلژیک در سال ۱۸۳۵ به شهری بزرگ و تجاری تبدیل شد. این بانک پیشرو در بلژیک محسوب می‌شود و تاکنون نقش موثری در اقتصاد کشور داشته است.

از آن موقع به بعد، بانک‌های دیگر نیز در شهر مونتژنه تأسیس شده‌اند و بیش از یک قرن برای فعالیت های تجاری و اقتصادی این شهر مهم و زنده نقش داشته‌اند. بانک بوجو نیز در سال ۱۹۴۷ در شهرستان واقع شده است.

با توجه به تاریخ بلند بانکداری در مونتژنه و حضور بیش از یک قرن بانک بلژیک در شهر، نمی‌توان به سادگی وجود بانکداری حال حاضر را از نظر تاریخی گفت. به طور کلی، بانکداری در مونتژنه به عنوان یک زمینه اصلی در این شهر پرنقش برای تجارت جهانی و تأمین اعتبار بین المللی ادامه داده است.

نیک تمامی مونتژنه

بانکداری در مونتژنه، مانند بسیاری از شهر های دیگر بلژیک، باعث شده است تا شهر به عنوان نیک تمامی مشهور باشد. بانکداری در این منطقه به اندازه کافی مهم و پایدار است تا نام منطقه نیک تمامی فراگیر شود.

در این بخش اطلاعات بیشتری درباره بانکداری و تجارت در مونتژنه ارائه می‌شود:

  • بانک بلژیک - بانک بزرگ و مرموز (تأسیس در سال ۱۸۳۵)
  • بانک بوجو – بانک قدیمی واقع در شهرستان (تأسیس در سال ۱۹۴۷)
  • اقتصاد مونتژنه (با تأکید بر تجارت بانکداری)

ن