پشتیبانی : 021 - 2842 - 6599

استعلامشماره شباشبا ملیشبا ملتشبا صادرات
شبا سپه
Borgerhout in Belgium

Borgerhout in Belgium

نام های دیگر : Antwerpen (Borgerhout) , Borgerhouts

موقعیت مکانی روی نقشه :برای مشاهده نقشه کلیک کنید

تاریخچه، اقتصاد و بانکداری شهر بورگرهوت در بلژیک

بورگرهوت یکی از مناطق معروف در شهر آنتورپ در کشور بلژیک است.شماره شبا بانک صنعت و معدن این منطقه محل زندگی بیش از ۴۰ هزار نفر است و در حومه شمال غربی آنتورپ واقع شده است. بورگرهوت تاریخچه‌ای بسیار غنی و ارزشمند دارد و بافت شهری منحصر به فرد خود را حفظ کرده است. در این مقاله، با تاریخچه، اقتصاد و بانکداری این شهر بیشتر آشنا خواهیم شد.

تاریخچه

بورگرهوت در دوران رومی از خود نشان‌های جدیدی بهره می‌برد.تبدیل کارت به شبا بانک صنعت و معدن اما همچنین شواهدی از وجود انسان در این منطقه در دوران پیش از تاریخ نیز وجود دارد. در سده هفتم، تعدادی از نیروگاه‌های آبی در بورگرهوت احداث شدند که به عنوان جوانمردی برای تولید نیروی برق خدمت میکنند. در سده نوزدهم، توسعه صنعتی آغاز شد و بورگرهوت به شهری صنعتی مهم در استان آنتوورپ تبدیل شد.

اقتصاد

بورگرهوت از لحاظ اقتصادی یک شهر مزده است.تبدیل کارت به حساب بانک صنعت و معدن این منطقه معروف به مسکن بروکراپی و کارگاه‌های صنعتی است. بروکراپی شکلی از معماری است که در اروپا بسیار محبوب است و بورگرهوت در این زمینه یکی از سرشناس‌ترین شهرها است. این شهر همچنین میزبانی کارخانه‌هایی در زمینه تولید الکترونیک، ماشین‌آلات، محصولات نفتی و صنایع شیمیایی است.

بانکداری

بانکداری نیز در بورگرهوت یکی از عرصه‌های اقتصادی مهم است.تبدیل شبا به حساب بانک صنعت و معدن شهر دارای بانک‌های بزرگی است که خدمات مالی متنوعی را ارائه می‌دهند. بانک‌های محلی، بانک‌های ملی و بانک‌های خصوصی در این منطقه وجود دارد. بانک مرکزی بلژیک نیز مجموعه‌ای از شعبه‌ها در بورگرهوت دارد که خدمات بانکی را به مردم و شرکت‌های محلی ارائه می‌دهد.

مشاهیر معتبری که در بورگرهوت فعالیت می‌کنند

  • فرانسوا اچ میکلس - بنیانگذار بانک کشاورزی ملی بلژیک و همچنین بانک بلژیک
  • جلویواد دلینج - بنیانگذار بانک بین‌المللی برلینی و همچنین بانک مرکزی بلژیک
  • رافائل قامپیو badollet - بنیانگذار بانک بلژیکی و شخصیت معروف بانکداری بین‌المللی

مناطق گردشگری مهم

بورگرهوت چندین جاذبه گردشگری دارد که سالانه گردشگران بسیاری را جذب می‌کند. یکی از مناطق مهم این شهر، مرکز شهر با بافت قدیمی خود است. باختر بورگرهوت نیز یکی از مناطق مهم در شهر است که بازارچه‌ها و رستوران‌های فروشنده غذا را در خدمت گردشگران قرار می‌دهد. همچنین قلعه بورگرهوت، باغ‌های زیبا و موزه‌های تاریخی نیز از دیگر جاذبه‌های گردشگری این منطقه هستند.

نتیجه

بورگرهوت یکی از شهرهای مهم بلژیک است که در نیروی کار، اقتصاد و بانکداری مهمی دارد. با تاریخچه زنده و اقتصاد پویا، این شهر به عنوان یک مقصد گردشگری محبوب نیز شناخته می‌شود. اگر قصد دارید بلژیک را بازدید کنید، حتما به بورگرهوت سر بزنید و از زیبایی‌های آن لذت ببرید.