پشتیبانی : 021 - 2842 - 6599

استعلامشماره شباشبا ملیشبا ملتشبا صادرات
شبا سپه
Bertem in Belgium

Bertem in Belgium

نام های دیگر : Bertem , Berthem

موقعیت مکانی روی نقشه :برای مشاهده نقشه کلیک کنید

تاریخ مهم برتِم شهر بلژیک

شهر برتِم یکی از شهرهای کوچک و زیبای کشور بلژیک است.شماره شبا بانک رفاه این شهر در استان فلاندرس واقع شده و جمعیتی حدود ۳۳ هزار نفر دارد. برتِم از نظر تاریخی فراوان و بابت وقوع واقعه‌های تاریخی مهم معروف است.

برتِم در سال ۱۲۷۴ تأسیس شد.تبدیل کارت به شبا بانک رفاه این شهر در طول تاریخ زیادی تحت تأثیر برخی از رویدادهای بزرگ اقتصادی و سیاسی قرار گرفته است. اینجا به برخی از رویدادهای تاریخی که بر شهر برتِم تأثیر گذاشته‌اند، اشاره خواهیم کرد:

۱.تبدیل کارت به حساب بانک رفاه قرن هفدهم: تأثیرات جنگ تیج

در قرن هفدهم، جنگ‌های تیج در اروپا به دنبال تغییرات بسیاری در اقتصاد و سیاست گروه‌های کشاورزی و کسب و کارها در برتِم و سراسر بلژیک داشت. جنگ‌های تیج بین کشورهای انگلستان و هلند رخ داد و سبب شکست موسسه تجارت هلند در ۱۶۸۸ شد. این شکست تجاری و سیاسی تأثیر زیادی روی اقتصاد برتِم داشت و تا حدی در تاخیر انداخت رونق شهر و توسعه آن.

۲.تبدیل شماره حساب به شبا بانک رفاه قرن نوزدهم: نقشه زندگی شهر صنعتی

در قرن نوزدهم، برتم به شدت از نقش صنعتی شهر لوون استفاده کرد و صنایع متعددی را در خود جا داد. فولاد، نساجی و بنیادهای ساختمانی مهمی از صنایع پیشروی برتم در این دوره بودند. این موضوع منجر به رشد سریع شهر شد و جمعیت برتم نیز نسبت به دهه‌های قبل افزایش چشمگیری داشت.

در اوایل قرن بیستم، شهر کارخانه‌ها و تجارت‌های بسیاری را در خود جا داد.تبدیل شبا به حساب بانک رفاه این تغییرات صنعتی یک تأثیر قابل‌توجه در شهر برتم داشت و به ویژه به اقتصاد شهر کمک کرد. بیشتر کارگران مهاجر از مناطق بین المللی در برتم کار می‌یافتند. کسانی که در فروشگاه‌ها و کارخانه‌ها کار می‌کردند درآمد خوبی را به خانواده‌شان می‌رساندند و این باعث رونق اقتصادی برتم شده است.

۳. اقتصاد معاصر و بانکداری در برتِم

اقتصاد برتِم امروزی به طور قابل توجهی به توسعه بانکداری و خدمات مالی مرتبط است. این شهر خانه بسیاری از بانک‌های فعال در بلژیک است که نقش مهمی در تامین سرمایه و تأمین اعتبار دارند. بیشتر این بانک‌ها از بانک‌های بین‌المللی هستند و در سراسر جهان شعبه دارند.

بانک‌ها در برتِم در عین حال که نقش مهمی در تامین سرمایه و خدمات بانکداری دارند، به عنوان اشتغال‌زایی و اقتصاد برتم نیز اهمیت زیادی دارند. بیشتر این بانک‌ها در محله‌های تجاری بزرگ به قرارداد می‌روند که شهروندان برتم بتوانند به آسانی و در دسترسی نسبتاً آسان به خدمات بانکی دست یابند.

ساختار بانکداری در شهر برتِم

۱. بانک مرکزی بلژیک

بانک مرکزی بلژیک تحت عنوان «بانک مرکزی اروپا» به رئیس می‌باشد و مسئولیت اجرایی بانک مرکزی بلژیک را برعهده دارد. این بانک در برتم واقع شده و کنترل و نظارت بر بانک‌های دیگر را دارد. هدف اصلی این بانک برقیقت ایجاد، حفظ استقرار و مدیریت پایداری نظام مالی بلژیک است.

۲. بانک‌های تجاری

برتم دارای بانک‌های تجاری بسیاری است. بانک‌های بزرگ مانند بانک آرژانت، بی پی پاریباس و بانک فلاندرز در برتم دفاتر خود را دارا هستند و خدمات بانکداری متنوعی را به مشتریان خود ارائه می‌دهند. این بانک‌ها از طریق شبکه سراسری و جهانی خود ارتباط بانکی و خدمات مالی را به شهروندان برتم و سایر مناطق بلژیک ارائه می‌دهند.

سودمندی اقتصاد، تاریخ، و بانکداری در برتِم

اقتصاد شهر برتم وابسته به تن