پشتیبانی : 021 - 2842 - 6599

  • کد شعب بانک توسعه صادرات در قیروکارزین

شهر قیروکارزین

قیروکارزین شهری در استان آذربایجان غربی واقع شده است.شماره شبا بانک توسعه صادرات این شهر در شمال غربی ایران و در فاصله حدود ۶۰ کیلومتری شهر ارومیه قرار دارد. قیروکارزین در دامنه های غربی کوه های زاگرس قرار گرفته است. این شهر با داشتن آب و هوای معتدل و طبیعتی زیبا یکی از مقاصد گردشگری محبوب برای گردشگران است.

قیروکارزین دارای جاذبه های گردشگری زیادی است که از جمله آنها می توان به دریاچه ارومیه، جنگل آبشارشیب، روستای خواجو، قلعه نوشیرو و روستای سنگدان اشاره کرد.تبدیل کارت به شبا بانک توسعه صادرات همچنین قیروکارزین معروف به تولید هسته انگور و تولید سبزیجات میباشد. این شهر در زمینه کشاورزی و دامپروری نیز مشهور است.

شعبه های بانک توسعه صادرات در قیروکارزین

بانک توسعه صادرات یکی از بزرگترین و معتبرترین بانک های عمومی در ایران است.تبدیل کارت به حساب بانک توسعه صادرات این بانک نیز شعبه هایی در سراسر کشور دارد و شعبه هایی در قیروکارزین نیز فعالیت می کنند. این شعبه ها با هدف ارائه خدمات بانکی به مردم و تسهیل در امور مالی برای ساکنان قیروکارزین در نظر گرفته شده اند. تیم های حرفه ای و مجرب در این شعبه ها به مشتریان خدمات بانکی در زمینه های مختلف ارائه می دهند.

خدمات بانک توسعه صادرات در قیروکارزین

بانک توسعه صادرات خدمات متنوعی را در شعبه های قیروکارزین ارائه می دهد.تبدیل شماره حساب به شبا بانک توسعه صادرات این خدمات شامل موارد زیر می شود:

  1. بانکداری اینترنتی و موبایل
  2. افتتاح حساب بانکی
  3. گرفتن وام های بانکی
  4. تسهیلات بانکی برای کسب و کارها
  5. صدور انواع کارت های بانکی
  6. ارائه خدمات بانکی برای مشتریان خارجی
  7. انتقال وجه و ارزی

این خدمات بانکی برای افراد حقیقی و حقوقی در دسترس قرار دارند و بانک توسعه صادرات با ارائه خدمات حرفه ای و مطمئن به مشتریان خود از اعتماد آنها برخوردار است.تبدیل شبا به حساب بانک توسعه صادرات این بانک با استفاده از فناوری های پیشرفته و سیستم های امنیتی قوی، به مشتریان خود خدمت می کند.