• کد شعب بانک سینا در سورشجان

شهر سورشجان

سورشجان یکی از شهرهای استان چهارمحال و بختیاری در جنوب غربی ایران است.شماره شبا بانک سینا این شهر در 33 کیلومتری شهرکرد واقع شده است و دارای جمعیتی حدود 65 هزار نفر می باشد. سورشجان در ارتفاعات زاگرس واقع شده است و دارای آب و هوای خنک و سردی است. به دلیل موقعیت جغرافیایی زیبا و مناظر طبیعی فوق العاده، سورشجان از جاذبه های گردشگری مهم در استان چهارمحال و بختیاری به حساب می آید.

شهر سورشجان دارای میراث فرهنگی و تاریخی زیادی است.تبدیل کارت به شبا بانک سینا بناهای تاریخی نظیر قلعه تخت سلیمان و امامزاده ابراهیم برخی از جاذبه های باستانی این شهر هستند. همچنین طبیعت بکر و آبشارهای زیبا، تالاب ها و جنگل های منطقه نیز در هر طول سال گردشگران زیادی را به خود جلب می کنند.

خدمات بانک سینا در سورشجان

بانک سینا یکی از بزرگترین بانک های خصوصی ایران است که در سراسر کشور شعب و دستگاههای خدماتی دارد.تبدیل کارت به حساب بانک سینا شعب بانک سینا در سورشجان یکی از کانون های این مجموعه است که خدمات متنوعی را برای ساکنان شهر و منطقه فراهم می کند.

بانک سینا شعبه ای در مرکز شهر سورشجان دارد که در آن امکانات متنوعی برای افراد و شرکت ها فراهم شده است.تبدیل شماره حساب به شبا بانک سینا این شعبه از خدمات مالی نظیر افتتاح حساب بانکی، وام های شخصی و تسهیلات بانکی برای کسب و کارها، مشتریان در زمینه های مختلف بهره برداری می کند.

علاوه بر این شعبه، بانک سینا در سورشجان امکانات دیگری نظیر دستگاههای خودپرداز، پذیرش کارت بانکی و پرداخت قبض برق و تلفن را برای مشتریان خود فراهم کرده است.تبدیل شبا به حساب بانک سینا همچنین امکان انجام تراکنش های بانکی از طریق اینترنت و موبایل بانکینگ نیز برای افرادی که از خدمات آنلاین استفاده می کنند، وجود دارد.

نتیجه

سورشجان با آب و هوای خنک و جغرافیایی منحصر به فرد، یکی از شهرهای دیدنی در استان چهارمحال و بختیاری است. شعب بانک سینا در این شهر، همه ی خدمات مالی و بانکی لازم را برای ساکنان منطقه ارائه می دهد و مشتریان بانک سینا می توانند با استفاده از امکانات متنوع این بانک، نیازهای مالی خود را رفع کنند.