پشتیبانی : 021 - 2842 - 6599

  • کد شعب بانک سینا در میاندورود

شهر میاندورود

میاندورود یکی از شهرهای استان البرز در شمال ایران است.شماره شبا بانک سینا این شهر در دهکده‌ای با همین نام قرار دارد و مرکز بخش مرکزی شهرستان فردیس است. به علت قرار گرفتن در کنار رشته کوه البرز و درون دامنه کوه های حیران، این شهر دارای آب و هوای سرد و پرآب است. جمعیت این شهر بر طبق سرشماری سال ۱۳۹۵، در حدود ۳۰۰۰ نفر بوده است.

شعب بانک سینا در میاندورود

شعب بانک سینا در سراسر ایران فعالیت می کند و میاندورود نیز از این قاعده مستثنا نیست.تبدیل کارت به شبا بانک سینا بانک سینا یکی از بزرگترین بانکهای خصوصی ایران است و خدمات متنوعی را برای مشتریانش ارائه می دهد. شعبه بانک سینا در میاندورود با همه نیازهای مالی و بانکی شما در خدمت است. لیست خدمات ارائه شده توسط بانک سینا عبارتند از:

  1. باز کردن حساب بانکی
  2. صدور کارت بانکی
  3. خدمات بانکداری الکترونیکی
  4. امانات بانکی
  5. وام های مسکن
  6. وام های خودرو
  7. مدیریت املاک

خدمات بانک سینا در میاندورود

بانک سینا در این شعب برای مشتریانش خدمات متنوعی ارائه می دهد.تبدیل کارت به حساب بانک سینا از جمله این خدمات می توان به پرداخت قبوض، واریز و برداشت وجه، انتقال وجه بین حساب ها و خدمات بانکی آنلاین اشاره کرد. بانک سینا همچنین خدمات پرداخت موبایلی و کارت های هدیه نیز ارائه می دهد. با استفاده از این خدمات، مشتریان بانک سینا می توانند به سرعت و آسانی نیازهای مالی خود را برآورده کنند و از زحمت های مربوط به نقدینگی رهایی یابند.

همچنین بانک سینا خدماتی چون بیمه مسافرتی و خرید اقساطی برای مشتریان خود در این شعبه ارائه می دهد.تبدیل شماره حساب به شبا بانک سینا دریافت و پرداخت قبض های خدماتی مانند آب، برق، گاز و تلفن نیز از جمله خدمات دیگری است که بانک سینا در میاندورود فراهم می کند.

نتیجه

بانک سینا شعبه ای در میاندورود دارد که به مشتریان خود خدمات مالی و بانکی متنوعی ارائه می دهد.تبدیل شبا به حساب بانک سینا این شعبه این امکان را برای مشتریان میاندورود به ارمغان می آورد تا به راحتی و با سرعت بالا از خدمات مالی بانک سینا استفاده کنند. همچنین خدمات دیگری چون خدمات بانکداری آنلاین و خدمات پرداخت موبایلی نیز از جمله خدمات ارائه شده توسط بانک سینا در میاندورود است.