پشتیبانی : 021 - 2842 - 6599

  • کد شعب بانک سینا در کنارک

معرفی شهر کنارک

شهر کنارک یکی از شهرهای استان هرمزگان است که در جنوب شرقی ایران قرار دارد.شماره شبا بانک سینا این شهر به دلیل واقع شدن در مجاورت دریای عمان و همچنین فاصله نزدیکی به شهر بندرعباس به عنوان یکی از مقصدهای گردشگری پرطرفدار در استان محسوب می شود. کنارک با داشتن مناظر و دریای زیبا، جاذبه های گردشگری فراوانی مانند جنگل های حرا، پارک ملی دریای عمان و بنابرنامه و همچنین جاذبه های تاریخی مانند کاخ باستانی کنارک بازار به عنوان یکی از جاهای دیدنی و گردشگری مهم کشور شناخته می شود.

شعبه های بانک سینا در کنارک

بانک سینا یکی از بزرگترین بانک های خصوصی ایران است که خدمات بانکی متنوعی در سراسر کشور ارائه می دهد.تبدیل کارت به شبا بانک سینا شعبه های این بانک در تمامی استان های ایران وجود داشته و امکانات بانکی به مردم عادی و شرکت ها ارائه می دهد. در شهر کنارک نیز یکی از شعبه های بانک سینا وجود دارد که خدمات بانکی مختلفی را به مردم این شهر ارائه می دهد. شعبه بانک سینا در کنارک دارای امکاناتی مانند صندوق های امانات، وام های مسکن، کسب و کار و خدمات بانکی آنلاین است.

خدمات بانک سینا در کنارک

بانک سینا مجموعه ای از خدمات بانکی متنوع را در سراسر کشور ارائه می دهد، این خدمات شامل موارد زیر می شود:

  • بازیابی رمز عبور از طریق اینترنت و دریافت دستور از طریق موبایل
  • مدیریت حساب بانکی آنلاین از طریق وب سایت بانک
  • انتقال وجه از طریق اینترنت و موبایل بانکی
  • قرض الحسنه برای خرید مسکن، خودرو و تجهیزات خانگی
  • پرداخت قبوض و هزینه های مختلف به صورت آنلاین
  • مشاوره و خدمات بانکی به شرکت ها و کسب و کارها

بانک سینا با داشتن شعب و نمایندگی های بسیاری در سراسر کشور، به مردم امکان می دهد تا به راحتی و با سهولت بالا خدمات بانکی مورد نیاز خود را انجام دهند.تبدیل شماره حساب به شبا بانک سینا این بانک همچنین در تمامی روزهای هفته خدمات بانکی را ارائه می دهد و با استفاده از فناوری های نوین، مشتریان خود را در انجام تراکنش های بانکی یاری می کند.