پشتیبانی : 021 - 2842 - 6599

  • کد شعب بانک سینا در قزوین

معرفی شهر قزوین

قزوین یکی از شهرهای مهم و تاریخی ایران است که در استان قزوین قرار دارد.شماره شبا بانک سینا این شهر از نظر زمین‌شناسی و جغرافیایی در دامنه‌ها و حاشیه رشته کوه البرز قرار داشته و به همین دلیل دارای چشمه‌ها و رودخانه‌های فراوان است. قزوین در واقع در ناحیه ترانزیتی البرز و عراق و ایران قرار گرفته است و به علت موقعیت جغرافیایی خاص خود از نقطه نظر تجاری و اقتصادی بسیار مهم می‌باشد. همچنین قزوین جزو شهرهای صنعتی استان قزوین به حساب می‌آید و دارای معادن فراوانی از جمله معادن سیمان و سنگ است.

شعب بانک سینا در قزوین

بانک سینا یکی از بزرگترین بانک‌های خصوصی ایران است که در سال ۱۳۷۲ تاسیس شده است.تبدیل کارت به شبا بانک سینا این بانک با درنظرگرفتن نیازهای مالی مشتریان خود و به منظور ارائه خدمات بیشتر در مناطق مختلف کشور ، شعب و مجتمع‌های بانکی خود را در سراسر ایران ایجاد کرده است. شعب بانک سینا در شهر قزوین نیز از جمله شعب مهم این بانک به شمار می‌روند.

خدمات بانک سینا در قزوین

شعب بانک سینا در قزوین تمامی خدمات بانکی را ارائه می‌دهند.تبدیل کارت به حساب بانک سینا این شعب به عنوان یک شعبه کمکی وابسته به ساختمان مرکزی بانک سینا در قزوین فعالیت می‌کند. برخی از خدمات اصلی که بانک سینا در قزوین ارائه می‌دهد عبارتند از:

  • حساب جاری
  • کارت بانکی
  • سپرده قرض‌الحسنه
  • وام مسکن
  • وام مصرفی
  • اعتبارات بانکی

در ضمن شعب بانک سینا در قزوین دارای پرسنل مجرب و کارآزموده‌ای است که با توانایی در انجام کارهای مختلف بانکی به مشتریان خدماتی سریع، راحت و قابل اتکایی را ارائه می‌دهند.تبدیل شماره حساب به شبا بانک سینا

استان قزوین یکی از مناطق شهرنشین ایران بوده و قابلیت‌های بسیاری جهت توسعه عملیات بانکی در این منطقه دارد.تبدیل شبا به حساب بانک سینا به همین دلیل بانک سینا برای ایجاد شعب در قزوین و جذب مشتریان این منطقه کوشا بوده و همواره در نظر داشته است تا خدمات متنوع بانکی را در قزوین ارائه دهد.