پشتیبانی : 021 - 2842 - 6599

  • کد شعب بانک شهر در عنبران

شهر عنبران

شهر عنبران یکی از شهرهای استان مازندران و در شمال ایران قرار دارد.شماره شبا بانک شهر این شهر در فاصله ۳۴ کیلومتری شمال غربی شهرستان ساری و در ارتفاع ۴۵۰ متری از سطح دریا واقع شده است. عنبران از نظر جغرافیایی در دامنه کوهستان البرز واقع شده و این امر باعث شده است تا آب و هوای این شهر به صورت کم و بیش سرد و مرطوب باشد.

شعب بانک شهر در عنبران

بانک شهر یکی از بزرگترین بانک‌های ایران است و با داشتن شعب و نمایندگی‌های زیادی در کل کشور خدمات بانکی متنوعی را برای مشتریان خود در نظر گرفته است.تبدیل کارت به شبا بانک شهر شهر عنبران نیز یکی از شهرهایی است که شعب بانک شهر در آن فعالیت می‌کند. به طور کلی شهر عنبران دارای تعدادی شعب بانکی است که امکان انجام تراکنش‌های مالی و بانکی مختلف را به مردم این شهر می‌دهد.

از جمله شعب بانک شهر در عنبران می‌توان به شعبه مرکزی، شعبه شهرک صنعتی، شعبه بلوار شهید بهشتی و شعبه امام رضا اشاره کرد.تبدیل کارت به حساب بانک شهر این شعب بانکی با داشتن کادری مجرب و حرفه‌ای، خدمات متنوعی ارائه می‌دهند و مشتریان می‌توانند اقدام به گرفتن وام، باز کردن حساب، مراجعه به صندوق امانات و انجام سایر تراکنش‌های بانکی نمایند.

خدمات بانک شهر در عنبران

بانک شهر از جمله بانک‌هایی است که تنوع بالایی از خدمات بانکی را برای مشتریان خود فراهم می‌کند.تبدیل شماره حساب به شبا بانک شهر این خدمات به شماره گیری (تلفن بانک شهر) و خدمات آنلاین شامل اینترنت بانکینگ، موبایل بانکینگ و حضوری در شعب بانک می‌باشد.

در ادامه به توضیح برخی از این خدمات می‌پردازیم:

تلفن بانک شهر

با شماره گیری ۱۵۹۶ از تلفن همراه یا تلفن ثابت، می‌توانید با مشاوران بانک شهر ارتباط برقرار کنید و سوالات خود را مطرح کنید و از خدمات آنان استفاده کنید. این سامانه در طول شبانه روز و هفت روز هفته در دسترس مشتریان است.

اینترنت بانکینگ

با استفاده از این سرویس، می‌توانید به صورت آنلاین از طریق وب سایت بانک شهر به حساب خود دسترسی داشته باشید و اقدامات مختلفی از جمله انتقال وجه، پرداخت قبوض و مشاهده گردش حساب را انجام دهید.

موبایل بانکینگ

با استفاده از اپلیکیشن بانک شهر که برای سیستم‌عامل‌های اندروید و ios در دسترس است، می‌توانید با استفاده از گوشی هوشمند خود اقدامات بانکی خود را انجام دهید. از جمله امکانات این برنامه می‌توان به انتقال وجه بین حساب‌ها، پرداخت قبوض و مشاهده موجودی حساب اشاره کرد.

در نهایت، بانک شهر با داشتن شعب و خدمات متنوع در شهر عنبران، امکان انجام انواع تراکنش‌های مالی برای مشتریانش را فراهم کرده است. تيروا به عنوان يكي از فينتكهاي سكته قلبي نمونه اي m1 + m6 اوپروپرانولول وميلرانون درمان ممنوع است از طريق طبيب اوليه يا متخصص نميتوان بهداشتي را ناديده گرفت والي متخصص قلب بايد نظر خود را بدهد ملزومات و پيشنهادات مفصل را بدهد و يا احتمال تركيب را با زير نظر بكار برد.