پشتیبانی : 021 - 2842 - 6599

  • کد شعب بانک صنعت و معدن در سلفچگان

شهر سلفچگان:

سلفچگان شهری است در استان مرکزی و در فاصله‌ی ۴۲ کیلومتری جنوب شرقی شهر قم.شماره شبا بانک صنعت و معدن این شهر دارای اقلیم آب و هوایی خشک می باشد و در منطقه ای کوهستانی واقع شده است. این شهر به دلیل واقع شدن در استان قم و در کنار راه همگانی، بین شهرهای کرج و قم راه می اندازی شده است و شهری برای مرورگران جاده بسیار مهم می باشد.

شعبه های بانک صنعت و معدن در سلفچگان:

بانک صنعت و معدن از بانک های معتبر و معروف در ایران است که خدمات متنوعی را در شعب و نمایندگی های خود ارائه می دهد.تبدیل کارت به شبا بانک صنعت و معدن شعبات بانک صنعت و معدن در شهر سلفچگان نیز پوشش کاملی برای مردم و کسب و کارهای این منطقه فراهم می کند. در حال حاضر در سلفچگان چندین شعبه و نمایندگی این بانک فعال هستند که همگی در اختیار شهروندان و کسب و کارهای محلی قرار دارند.

خدمات بانک صنعت و معدن در سلفچگان:

بانک صنعت و معدن امکانات و خدمات متنوعی را در شعب و نمایندگی های خود در سلفچگان ارائه می دهد.تبدیل کارت به حساب بانک صنعت و معدن برخی از این خدمات شامل موارد زیر می باشند:

حساب بانکی:

مردم و کسب و کارهای محلی می توانند حساب های بانکی خود را در شعب بانک صنعت و معدن سلفچگان افتتاح کنند.تبدیل شماره حساب به شبا بانک صنعت و معدن با این حساب ها، امکاناتی مانند دسترسی به خدمات بانکداری از طریق اینترنت (بانکداری الکترونیکی) و کارت های بانکی ارائه می شود.

وام های مسکن:

بانک صنعت و معدن از طریق شعب سلفچگان وام های مسکن ارائه می دهد.تبدیل شبا به حساب بانک صنعت و معدن این وام ها برای خرید ملک و یا ساخت و تجدید ساخت مسکن مورد استفاده قرار می گیرند و به صورت اقساط بلند مدت با شرایط مناسب قابل بازپرداخت هستند.

وام های خودرو:

بانک صنعت و معدن نیز از شعبه های سلفچگان خدمات وام دهی برای خرید خودرو ارائه می کند. مشتریان می توانند با شرایط مناسب و بدون نیاز به پرداخت نقدی بزرگنمایی کنند تا خودروی خواسته شده را تهیه کنند و صد در صد تمامی هزینه های خودرو را توسط وام پرداخت کنند.

کارت های اعتباری:

بانک صنعت و معدن از طریق شعب های سلفچگان، کارت های اعتباری متنوعی مانند کارت های شتاب، کارت های شاپرک و کارت های هدیه را برای مشتریان خود صادر می کند. با استفاده از این کارت ها، مردم می توانند به راحتی از امکانات خرید و پرداخت الکترونیکی استفاده کنند و بدون حمل پول نقد، برای خرید های خود اقدام کنند.

همچنین بانک صنعت و معدن در شعب سلفچگان دارای سیستم های خودپرداز بوده که امکاناتی مانند برداشت وجه نقد، تلفن بانکداری و پرداخت قبض را در اختیار مشتریان قرار می دهد.