پشتیبانی : 021 - 2842 - 6599

  • کد شعب بانک سامان در نطنز

شهر نطنز

نطنز یکی از شهرهای استان اصفهان واقع در شمال غربی این استان است.شماره شبا بانک سامان این شهر با دارا بودن آب و هوای معتدل و جاذبه های گردشگری زیادی مانند آبشار آبشار اسمیر، قلعه نطنز و مسجد جامع پایین ترین نرخ بیکاری در استان اصفهان را به خود اختصاص داده است.

شعب بانک سامان در نطنز

شعبه‌های بانک سامان در نطنز در نقاط مختلف شهر قرار دارند و خدمات بانکی متنوعی را در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهند.تبدیل کارت به شبا بانک سامان بانک سامان با بیش از نیم قرن تجربه در عرصه بانکداری در ایران، از اولین و پر جراح‌ترین اصول بانکداری در قالب سرمایه‌گذاری در پروژه‌ها و شرکت‌های تولیدی، عمده همون و بازرگانی، خدمات و رفاهی استفاده می‌کند و محصولات بانکی متنوعی از جمله حسابهای جاری، حسابهای سرمایه‌گذاری و قرض الحسنه را به مشتریان خود ارائه می‌دهد.

خدمات بانک سامان در نطنز

بانک سامان در شعبه‌های خود در نطنز خدمات زیر را به مشتریانش ارائه می‌دهد:

1.تبدیل شماره حساب به شبا بانک سامان حسابهای جاری

بانک سامان به مشتریان خود امکان باز کردن حسابهای جاری با شرایط متنوع و مزایای منحصر به فرد ارائه می‌دهد. این حسابها امکان برداشت و واریز وجه، صدور چک و سایر خدمات بانکی را فراهم می‌کنند.

2.تبدیل شبا به حساب بانک سامان حسابهای سرمایه‌گذاری

بانک سامان به مشتریان خود در نطنز امکان سرمایه‌گذاری در حسابهای سرمایه‌گذاری با سوددهی بالا و بازدهی مطمئن را می‌دهد. این حسابها با توجه به نیاز و توان مالی مشتریان مختلف، گزینه‌های متنوعی را در اختیارشان قرار می‌دهد.

3. قرض الحسنه

بانک سامان این امکان را به مشتریان خود می‌دهد تا با در نظر گرفتن شرایط مالی خود، قرض الحسنه دریافت کنند. این قرض‌ها به شرایط مناسبی بازپرداخت می‌شوند و به درخواست و نیاز مشتریان تعیین می‌شود.

4. خدمات رفاهی و سفر

بانک سامان امکانات و خدمات ویژه‌ای را برای مشتریان خود در زمینه خدمات رفاهی و سفر فراهم می‌کند. این خدمات شامل صدور کارت اعتباری، ارائه خطوط اعتباری و وام مسکن با شرایط ویژه است.

با توجه به اینکه بانک سامان از زیربنای فناوری نوین استفاده می‌کند، مشتریان می‌توانند از طریق اینترنت بانکینگ و برنامه موبایل بانک سامان از خدمات بانکی خود بهره‌برداری کنند.