پشتیبانی : 021 - 2842 - 6599

  • کد شعب بانک صادرات در صادق اباد

معرفی شهر صادق اباد

شهر صادق اباد، یکی از شهرهای مهم استان همدان در غرب ایران است.شماره شبا بانک صادرات این شهر از نظر جمعیت، مرکز شهرستان صادقیه محسوب می‌شود و در فاصله ۱۳۰ کیلومتری شهر همدان قرار دارد. صادق اباد از نظر آب و هوا، اقلیم نیمه خشک دارد و در تابستان‌ها آب و هوای گرم و در زمستان‌ها آب و هوای سردی دارد. این شهر به دلیل موقعیت جغرافیایی خود و وجود منابع طبیعی متنوع، به مرکزیت بخشی های مختلف از جمله کشاورزی، صنعت، تجارت و خدمات تبدیل شده است.

شعب بانک صادرات در صادق اباد

بانک صادرات یکی از بزرگترین بانک های ایران است که خدمات بانکی متنوع و کیفیتی را در سراسر کشور ارائه می دهد.تبدیل کارت به شبا بانک صادرات این بانک طیف گسترده ای از خدمات بانکی را شامل حساب های جاری، سپرده های کوتاه مدت و بلند مدت، وام ها، کارت های بانکی، خدمات ارزی و ... در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.

بانک صادرات در شهر صادق اباد چند شعبه فعال دارد که در ادامه به توضیح درباره برخی از این شعب می پردازیم:

شعبه مرکزی صادق اباد

شعبه مرکزی بانک صادرات در صادق اباد واقع شده است و تمامی خدمات بانکی را در اختیار مشتریان قرار می دهد.تبدیل شماره حساب به شبا بانک صادرات این شعبه پرسنل مجرب و متعهدی دارد که همواره در خدمت مشتریان 24 ساعته می باشند. بازدید از این شعبه برای تمامی عملیات بانکی شما می تواند کارآمد باشد.

شعبه فروغیه

شعبه فروغیه بانک صادرات در صادق اباد در منطقه فروغیه واقع شده است.تبدیل شبا به حساب بانک صادرات این شعبه دارای کادری مجرب و حرفه ای است و تمامی خدمات بانکی را در اختیار شما مشتریان قرار می دهد. با ارائه امکانات و خدمات متنوع، این شعبه سعی در رضایتمندی مشتریان خود دارد.

خدمات بانک صادرات در صادق اباد

بانک صادرات در شعبه های صادق اباد خدمات متنوعی را به مشتریان خود ارائه می دهد:

حساب جاری

بانک صادرات به مشتریان خود امکان باز کردن حساب های جاری ارائه می دهد. این حساب ها به شما اجازه می دهند تا عملیات پرداخت و دریافت را به راحتی انجام داده و همچنین پیگیری تراکنش ها و موجودی حساب خود را به سادگی انجام دهید.

سپرده های قابل تعدیل

با سپرده های قابل تعدیل بانک صادرات، می توانید از نرخ بهره بسیار مناسبی برای سرمایه گذاری خود بهره مند شوید. این سپرده ها امکان بازپرداخت قبل از موعد را هم دارند و شما می توانید در هر زمانی نیاز داشته باشید.

وام ها

بانک صادرات انواع وام های شخصی و تجاری را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد. با ارائه ضمانت نامه های بانکی و شرایط مناسب، شما می توانید برای تحقق اهداف خود و یا توسعه کسب و کار خود از وام های این بانک استفاده کنید.

کارت های بانکی

بانک صادرات انواع کارت های بانکی را ارائه می دهد که امکانات و خدمات متنوعی را در اختیار شما قرار می دهد. با استفاده از این کارت ها، می توانید خریدهایتان را به راحتی انجام دهید و همچنین از خدمات بانکی الکترونیکی بهره مند شوید.

به طور کلی، بانک صادرات با شعبه های خود در شهر صادق اباد و خدمات متنوعی که ارائه می دهد، امکانات بانکی را به مشتریان خود در این شهر به صورت بهینه می رساند و کمک می کند تا نیازهای مالی خود را به راحتی برطرف کنند.