پشتیبانی : 021 - 2842 - 6599

  • کد شعب بانک صادرات در قروه

شهر قروه

قروه یکی از شهرهای استان کردستان در غرب ایران است.شماره شبا بانک صادرات این شهر در فاصله ۹۶ کیلومتری جنوب شهر سنندج قرار دارد و با محیطی بکر و طبیعتی زیبا مشهور است. قروه در کنار کوه های شاهو وزرآباد و رودخانه های خویچاز و زرآباد قرار گرفته است که این منطقه را برای گردشگران طبیعت دوست خیلی جذاب کرده است.

هوای قروه به صورت دائمی در فصل تابستان خنک و مطبوع است و بنا به همین دلیل برای مسافرتگران خارجی و داخلی یک مقصد محبوب محسوب می شود.تبدیل کارت به شبا بانک صادرات قروه دارای مناظر طبیعی بکر و پارک های زیبایی همچون پارک ملت و پارک مرزی است که مورد توجه توریست ها و مسافران زیادی قرار می گیرد.

علاوه بر طبیعت زیبا، قروه دارای مرکز فرهنگی منحصر به فردی است.تبدیل کارت به حساب بانک صادرات در مرکز شهر قروه موزه استقلال قروه قرار دارد که جاذبه بسیاری برای دلبران تاریخ و فرهنگ ایران است. همچنین اماکن تفریحی متنوعی از قبیل ورزشگاه های ورزشی، استخر و نمایشگاه ها در شهر قروه وجود دارد.

شعب بانک صادرات در قروه

شعب بانک صادرات در قروه به عنوان یکی از بانک های بزرگ و معتبر ایران، خدمات متنوعی را به ساکنین و بازدیدکنندگان این شهر فراهم می کند.تبدیل شماره حساب به شبا بانک صادرات این بانک در کلان شهرهای استان کردستان مثل سنندج و بافت و بهمئی و همچنین در شهرها و شهرک های جزیره ای مانند مرکزی، کنگاور و نمشیر هم حضور دارد.

شعبه بانک صادرات در قروه با همکاری کارکنان با تجربه و متخصص از طریق خدمات مختلفی که ارائه می دهد، نیازهای مالی و مالیاتی ساکنین قروه را برطرف می کند.تبدیل شبا به حساب بانک صادرات این شعبه از خدماتی همچون اکسپرس بانک، تنفس، کلیه خدمات همراه، خرید از طریق pos، خدمات شبانه روزی و خدمات اینترنتی برخوردار است.

خدمات بانک صادرات در قروه

بانک صادرات در شعبه قروه خدمات گسترده ای به مشتریان خود ارائه می دهد. از جمله این خدمات می توان به اعطای تسهیلات اعتباری به سازمان ها و شرکت ها، فروش محصولات بانک صادرات، انجام تحقیقات و پژوهش های علمی و فناوری، ارائه خدمات مرتبط با اعتبارات خارجی، ارائه کارت های اعتباری و همچنین ارائه کارت های خرید را اشاره کرد.

بانک صادرات در قروه علاوه بر خدمات مالی، خدمات بیمه نیز ارائه می دهد. این بانک خدمات بیمه عمر، بیمه مسئولیت، بیمه خرد، بیمه تکنولوژی نوین و بیمه مهندسی را به مشتریان خود ارائه می کند. همچنین برای ساکنین قروه، بانک صادرات امکانات بانکداری الکترونیکی پیشرفته ای را فراهم کرده است تا بتوانند به راحتی و بدون نیاز به مراجعه حضوری به بانک، امور مالی خود را انجام دهند.