پشتیبانی : 021 - 2842 - 6599

  • کد شعب بانک صادرات در دولت آباد

شهر دولت آباد

شهر دولت آباد، مرکز ولاسوبیش، استان اردوبیل در شمال غربی ایران قرار دارد.شماره شبا بانک صادرات این شهر به عنوان مرکز اداری استان و مقر معاونت اداری و حقوقی استان اردبیل شناخته می شود. دولت آباد در دامنه های جنوبی کوه است، و جاده ای که از مرکز استان به سمت جنوب کوه می رود از طریق شهر دولت آباد می گذرد.

این شهر نیز دارای تاریخچه ای بسیار قدیمی است؛ قدمت آن به دوره صفویه دوران می رسد.تبدیل کارت به شبا بانک صادرات دولت آباد از لحاظ میزان آب و هوا و شرایط طبیعی به عنوان یکی از مهمترین مناطق توریستی استان اردبیل محسوب می شود. از دیدنی های شهر دولت آباد می توان به بقعه امامزاده صیدا ، قلعه خلخال ، معماری قدیمی و زیبای شهر ، متنازلهای طبیعی و منظره دیدنی های زیبا اشاره کرد.

شعبه های بانک صادرات در دولت آباد

بانک صادرات از بزرگترین و معتبرترین بانک های عمومی ایران است و شعبه های زیادی در سراسر کشور دارد؛ شامل بیش از 2000 شعبه ویژه و بیش از 3200 شعبه فعال است.تبدیل کارت به حساب بانک صادرات در شهر دولت آباد نیز بانک صادرات شعبه ای دارد که خدمات بانکی مختلفی به اهالی و مشتریان خود ارائه می دهد.

شعبه بانک صادرات در دولت آباد به عنوان یک نمونه از شعبه های بانک صادرات کیفیت بالای خدمات بانکی را فراهم می کند.تبدیل شماره حساب به شبا بانک صادرات این شعبه امکاناتی مانند حساب های جاری ، حساب های سپرده ، وام های مسکن و خودرو ، چک های مسافرتی و خدمات مربوط به کارت های بانکی را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.

خدمات بانک صادرات در دولت آباد

بانک صادرات در دولت آباد برای مشتریان خود خدمات متنوعی ارائه می دهد.تبدیل شبا به حساب بانک صادرات این خدمات شامل:

  • امکان گرفتن وام های متنوع مانند وام های مسکن و وام های خودرو
  • افتتاح حساب های جاری و حساب های سپرده
  • ارائه خدمات مربوط به کارت های بانکی
  • صدور چک های مسافرتی
  • خدمات بانکداری اینترنتی
  • انتقال وجه داخلی و بین المللی
  • ارائه خدمات بانکی جهت صنعت ، معدن و کشاورزی

روزانه های کاری بانک صادرات در دولت آباد از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 صبح تا 15:30 دقیقه می باشد. علاوه بر این روزهای پنجشنبه این شعبه تا ساعت 12:30 دقیقه پذیرای مشتریان است.