پشتیبانی : 021 - 2842 - 6599

  • کد شعب بانک رسالت در طاقانک

شهر طاقانک

شهر طاقانک یکی از شهرهای استان قم در کشور ایران است.شماره شبا بانک رسالت این شهر در فاصله حدود ۳۰ کیلومتری شمال شرقی شهر قم واقع شده است. طرح جامع طاقانک در حوزه‌های مسکن ،فضاهای سبز و میراث فرهنگی و گردشگری نیز به سیستم نقلیه با صرفه‌جویی بر اساس نظم جمعی(دیمو). که در آن از نظم جمعی در مسیرهایی با ترافیک چند شاخه بهره گرفته شده است. شهر زیبای طاقانک دارای مناظری طبیعی زیبا و دیدنی است و در دهه‌های اخیر به عنوان یکی از مقاصد گردشگری محبوب در ایران شناخته شده است.

شعبه های بانک رسالت در طاقانک

بانک رسالت یکی از بزرگترین بانک‌های تجاری در ایران است و شعب و مراکز خدماتی در سراسر کشور دارد.تبدیل کارت به شبا بانک رسالت طاقانک نیز از شهرهایی است که شعبه‌های بانک رسالت در آن فعالیت می‌کنند. این شعبه‌ها با هدف ارائه خدمات بانکی از جمله وام‌های مسکن، وام‌های مصرفی، کارت‌های اعتباری و خدمات بانکی اینترنتی در اختیار ساکنین این شهر قرار می‌دهند.

خدمات بانک رسالت در طاقانک

بانک رسالت در طاقانک، خدمات بانکی متنوعی را ارائه می‌دهد.تبدیل کارت به حساب بانک رسالت برخی از این خدمات عبارتند از:

وام مسکن

بانک رسالت قرض‌الحسنه برای خرید یا ساخت مسکن به مشتریان خود در طاقانک ارائه می‌دهد.تبدیل شماره حساب به شبا بانک رسالت با این وام، مشتریان می‌توانند خانه‌ی رویایی خود را با شرایطی مناسب و بازپرداختی آسان تهیه کنند.

وام مصرفی

بانک رسالت اقساط طرح‌های مصرفی اعم از گردش مالی، خرید خانه و خرید خودرو را به مشتریان خود در طاقانک ارائه می‌دهد.تبدیل شبا به حساب بانک رسالت این وام‌ها به مشتریان امکان می‌دهد در تامین نیازهای خود راحتی کنند و در زمان پرداخت اقساط از شرایط اقتصادی خود بهره‌برند.

کارت‌های اعتباری

بانک رسالت کارت‌های اعتباری را در طاقانک صادر می‌کند. این کارت‌ها به مشتریان امکان پرداخت راحت و امن خریدها را می‌دهد و یک راه ساده و امن برای استفاده از وام‌ها و وجوه نقدی مانده در حساب بانکی است.

خدمات بانکی اینترنتی

بانک رسالت به مشتریان خود در طاقانک خدمات بانکی اینترنتی ارائه می‌دهد. مشتریان می‌توانند با استفاده از این خدمات به راحتی اقدام به مدیریت حساب خود کنند، اقساط را پرداخت کنند و تراکنش‌های بانکی دیگری را انجام دهند.

بانک رسالت با ارائه این خدمات در طاقانک، به ساکنین این شهر امکان راحتی و امنیت در استفاده از خدمات بانکی را می‌دهد و برای آن‌ها تجربه‌ای به یادماندنی از خدمات عالی ارائه می‌کند.