پشتیبانی : 021 - 2842 - 6599

  • کد شعب بانک پست بانک در بندردیر

بندر دیر

بندر دیر شهری در استان سیستان و بلوچستان واقع شده است.شماره شبا بانک پست بانک این شهر به عنوان یکی از مهمترین بنادر ایران در خلیج عمان شناخته می‌شود. بندر دیر تاریخچه‌ای باستانی دارد و برخی از آثار باستانی در این منطقه وجود دارد که نشانگر حضور انسان‌ها در این منطقه از دورانی قبل از میلاد می‌باشد. به عنوان بندری دارای مناطق تجارتی و صنعتی مزیت بالایی برای کسب و کارها و نقشهایی از این قبیل دارد.

شعبه های بانک پست بانک در بندر دیر

بانک پست بانک یکی از بزرگترین بانک‌های ایران است که خدمات گسترده‌ای به مشتریان خود ارائه می‌دهد.تبدیل کارت به شبا بانک پست بانک این بانک در سراسر کشور شعبه‌هایی دارد و در بندر دیر نیز چند شعبه مستقر شده است تا خدمات بانکی را به مردم این منطقه ارائه دهد.

شعبه بانک پست بانک در بندر دیر با امکاناتی مدرن و پرسنلی واجد تخصص مشترکان را پذیرش دریافت کارت بانکی، ارائه خدمات بانکی اینترنتی، ارائه وام قرض الحسنه، صدور کارت های خرید، خدمات صرافی و ارزی و سایر خدمات بانکی فراهم می‌کند.تبدیل کارت به حساب بانک پست بانک

این شعبه از ساعت 8 صبح تا 14 بعد از ظهر جهت پذیرش مشتریان فعالیت می کند و امکانات پارکینگ و نیز خدمات پذیرش اینترنتی را نیز در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.تبدیل شماره حساب به شبا بانک پست بانک

خدمات بانک پست بانک در بندر دیر

بانک پست بانک در بندر دیر خدمات متنوعی را به مشتریان خود ارائه می‌دهد.تبدیل شبا به حساب بانک پست بانک این خدمات شامل امور مالی و بانکی و همچنین خدمات پستی می‌باشد. برخی از خدمات بانکی این شعبه عبارتند از:

  • پذیرش و صدور کارت های بانکی
  • ارائه خدمات بانکی اینترنتی
  • ارائه خدمات صرافی و ارزی
  • ارائه وام به صورت قرض الحسنه
  • پذیرش و صدور فیش های واریزی و برداشتی
  • ارائه خدمات پرداخت قبض

بانک پست بانک با در نظر گرفتن نیازهای مختلف مشتریان خود در بندردیر سعی بر آن داشته است تا با ارائه این خدمات متنوع، رضایت مشتریان خود را به حداکثر برساند.

در نتیجه، بانک پست بانک در بندر دیر با شعبه‌های خود و خدمات بانکی متنوع خود، مورد استقبال مردم این منطقه قرار گرفته است و به عنوان یکی از بانک‌های پرطرفدار در این منطقه محسوب می‌شود.