پشتیبانی : 021 - 2842 - 6599

  • کد شعب بانک پاسارگاد در شهرپیر

شهرپیر و معرفی شاخه‌های بانک پاسارگاد

شهر پیر، محله‌ای متروک شده در استان جنوبی ایران است و در کنار کویر دشت لارستان واقع شده است.شماره شبا بانک پاسارگاد این شهر بین شهرهای خمیر و جناح واقع شده و البته ارتباط خوبی با دبیرستان میناب داشته است. با توجه به اینکه پیر در کنار جاده اصلی بین شهر هرمزگان و بوشهر قرار دارد، همواره به عنوان یک محله مورد توجه برای عبور و مرور است.

بانک پاسارگاد یکی از بزرگ‌ترین بانک‌های ایرانی است که در سراسر کشور شعب و دفاتر فعال دارد، از جمله شهر پیر که میزان فعالیت بانکی زیادی دارد، به واسطه رونق تجاری و اقتصادی و عبور و مرور بیشتر زائران و مردم شهری در کنار جاده اصلی بین شهر هرمزگان و بوشهر دفتری نیز مستقر کرده که ارائه خدمات بانکی به مردم شهر راحت‌تر می‌کند.تبدیل کارت به شبا بانک پاسارگاد

خدمات بانک پاسارگاد در شهر پیر

  • خدمات بانکداری الکترونیکی: شعبه بانک پاسارگاد در شهر پیر، ارائه خدمات بانکداری الکترونیکی را برای مشتریان فراهم می‌کند.تبدیل کارت به حساب بانک پاسارگاد مشتریان می‌توانند با استفاده از کارت‌های بانکی خود به صورت آنلاین تراکنش‌های بانکی خود را انجام دهند، از جمله واریز و برداشت وجه، پرداخت قبوض، انتقال وجه و مدیریت حساب بانکی خود. این امکان‌ها به مشتریان امکان می‌دهد تا بدون رفتن به شعبه بانکی، تراکنش‌های مالی خود را سریع‌تر و راحت‌تر انجام دهند.
  • وام‌ها و تسهیلات بانکی: بانک پاسارگاد در شهر پیر، خدمات وام‌ها و تسهیلات بانکی را نیز ارائه می‌دهد. مشتریان می‌توانند با مراجعه به شعبه بانک، درخواست وام یا تسهیلات مورد نیاز خود را ارائه کنند و با تکمیل مدارک لازم و همکاری با مشاوران بانک، به طور سریع اقدام به دریافت وام یا تسهیلات خود کنند.
  • خدمات پرداخت الکترونیکی: بانک پاسارگاد در شهر پیر، امکان پرداخت الکترونیکی را به مشتریان فراهم می‌کند. مشتریان می‌توانند با استفاده از کارت بانکی خود، قبوض آب، برق، گاز و تلفن ثابت و همچنین خرید اینترنتی را بصورت الکترونیکی پرداخت کنند، که این امکان زندگی روزمره مردم را راحت‌تر می‌کند و نگرانی از فراموش کردن یا از دست دادن قبوض را از بین می‌برد.
  • خدمات ارزی پاسارگاد: شعبه بانک پاسارگاد در شهر پیر، نیز خدمات تبدیل و ارائه ارز را برای مشتریان فراهم می‌کند. به این ترتیب مشتریان می‌توانند نیازهای خود در زمینه ارز را به آسانی پاسخگو شوند و ارز مورد نیاز خود را دریافت و تبدیل کنند.

شاخه‌های بانک پاسارگاد در شهر پیر

بانک پاسارگاد در شهر پیر بیش از یک شاخه فعال دارد که به مشتریان امکان استفاده از خدمات بانکی را به صورت آسان‌تر می‌کند. این شاخه‌ها به مشتریان امکان می‌دهند تا دسترسی سریع‌تری به خدمات بانکی داشته باشند و مشتریانی که در این مناطق زندگی می‌کنند، نیازهای بانکی خود را به عنوان مثال برای تراکنش‌های مالی یا وام‌ها به راحتی انجام دهند. شاخه‌های بانک پاسارگاد در شهر پیر به شرح زیر است:

  • شاخه بانک پاسارگاد شهر پیر 1: واقع در جاده اصلی بین شهر هرمزگان و بوشهر، خیابان استقلال، کوچه بهار، نبش خیابان نصرت.تبدیل شماره حساب به شبا بانک پاسارگاد
  • شاخه بانک پاسارگاد شهر پیر 2: واقع در جاده اصلی بین شهر هرمزگان و بوشهر، خیابان امام خمینی، بعد از بنگاه 120
  • شاخه بانک پاسارگاد شهر پیر 3: واقع در جاده اصلی بین شهر هرمزگان و بوشهر، خیابان طلوع، پشت وزارت نیرو

به این ترتیب شهروندان شهر پیر و منا