پشتیبانی : 021 - 2842 - 6599

  • کد شعب بانک پاسارگاد در روداب

شهر روداب

روداب شهری در استان هرمزگان واقع شده است.شماره شبا بانک پاسارگاد این شهر از جنوب به شهر اسپیدان، از شرق به شهر جیرینگ، از غرب به شهر خمیر و از شمال به شهر عسلویه محدود می‌شود. جمعیت این شهر طبق آمار سال ۱۳۹۵ برابر با ۲۸۵۷۷ نفر بوده است.

روداب به دلیل واقع شدن در منطقه کوهستانی و بسیار زیبا شهری گردشگری است.تبدیل کارت به شبا بانک پاسارگاد طبیعت بکر و دیدنی، رودخانه‌ها، آبشارها و تپه‌های سبز از جمله جاذبه‌های گردشگری این شهر هستند. بافت تاریخی شهر و همچنین تمدن‌های باستانی که در مناطق اطراف کشف شده‌اند نیز برای گردشگران جذاب است.

شعبه‌های بانک پاسارگاد در روداب

بانک پاسارگاد یکی از بزرگترین بانک‌های ایرانی است که در سراسر کشور شعبه‌هایی دارد.تبدیل کارت به حساب بانک پاسارگاد در شهر روداب نیز شعبه‌هایی از بانک پاسارگاد فعالیت می‌کنند. این شعبه‌ها امکانات و خدمات بانکی متنوعی را برای مشتریان فراهم می‌کنند.

بانک پاسارگاد در روداب امکانات بانکی مانند حساب جاری، سپرده‌های سرمایه‌گذاری، وام مسکن و خودرو، کارت‌های بانکی، انتقال وجه، و خدمات اینترنتی را ارائه می‌دهد.تبدیل شماره حساب به شبا بانک پاسارگاد همچنین برای سهولت دسترسی مشتریان، شعبه‌های بانک پاسارگاد در ساعات اداری برای عموم علاقه‌مندان به خدمت رسانی می‌پردازند.

خدمات بانک پاسارگاد در روداب

بانک پاسارگاد در روداب، با ارائه خدمات بانکی متنوع، به مشتریان خود امکاناتی را جهت انجام معاملات مالی و بانکی فراهم می‌کند.تبدیل شبا به حساب بانک پاسارگاد خدماتی که این بانک در روداب ارائه می‌کند عبارتند از:

  • افتتاح حساب جاری برای داشتن یک حساب بانکی و انجام تمامی تراکنش‌های مالی
  • سپرده‌گذاری در سپرده‌های سرمایه‌گذاری با بهره‌گیری از بهره‌مندی‌های مناسب
  • امکان‌سنجی و اخذ وام مسکن و خودرو برای خرید یا ساخت و ساز
  • صدور کارت‌های بانکی با امکاناتی مانند خرید اینترنتی، پرداخت قبوض و انتقال وجه
  • انتقال وجه در داخل و خارج کشور به صورت آنلاین
  • ثبت‌نام و استفاده از خدمات بانک اینترنتی برای دسترسی آسان به حساب بانکی خود

در کل، با داشتن شعبه‌های بانک پاسارگاد در روداب و ارائه خدمات بانکی واسعه، این بانک باعث آسان‌تر شدن تراکنش‌های مالی و بانکی برای مشتریان در این شهر می‌شود.