پشتیبانی : 021 - 2842 - 6599

  • کد شعب بانک ملی در لاهیجان

شهر لاهیجان

لاهیجان شهری است در شمال ایران و در استان گیلان واقع شده است.شماره شبا بانک ملی این شهر در 40 کیلومتری جنوب رشت قرار گرفته و در دامنه‌های جنوبی رشته کوه البرز و در حاشیه رودخانه سیاه است. با آب و هوایی مرطوب و دارای زمستان‌های سرد و تابستان‌های معتدل، لاهیجان یکی از مقاصد گردشگری محبوب در استان گیلان است.

شعبه های بانک ملی در لاهیجان

بانک ملی ایران بزرگ‌ترین بانک عمومی کشور است که در سراسر ایران شعب و مجموعه‌های خدماتی داشته و خدمات بانکی را برای مردم ارائه می‌دهد.تبدیل کارت به شبا بانک ملی لاهیجان نیز از جمله شهرهایی است که شعب بانک ملی در آن فعالیت می‌کند. این شعبه‌ها خدمات بانکی متنوعی ارائه می‌دهند که در زیر به برخی از آنها اشاره می‌کنیم.

1- شعبه مرکزی لاهیجان

این شعبه که در مرکز شهر واقع شده است، خدمات بانکی مختلفی از جمله باز کردن حساب بانکی، وام‌های مسکن و مصرفی، ارائه کارت‌های بانکی، انتقال وجه و .تبدیل کارت به حساب بانک ملی.. را برای مشتریان خود فراهم می‌کند.

2- شعبه باراجین

شعبه بانک ملی در باراجین نیز خدمات بانکی متنوعی از جمله ارائه خدمات مربوط به تسهیلات پرداختی، صدور چک، خرید و فروش اوراق بهادار و .تبدیل شماره حساب به شبا بانک ملی.. ارائه می‌دهد.

3- شعبه گیلکنار

این شعبه در منطقه گیلکنار واقع شده و خدماتی همچون سپرده‌گذاری، دریافت و پرداخت چک، ارائه خدمات بودجه در سطح شهر، امور ارزی و بین المللی و .تبدیل شبا به حساب بانک ملی.. را ارائه می‌دهد.

خدمات بانک ملی در لاهیجان

بانک ملی علاوه بر شعبه‌های خود در لاهیجان، انواع خدمات بانکی را جهت راحتی مشتریان خود در این شهر ارائه می‌دهد. برخی از این خدمات عبارتند از:

1- خدمات صرافی

با توجه به جذابیت و تعامل با بورس و بازارهای خارجی، بانک ملی ایران خدمات صرافی را جهت انتقال و ارز، صدور چک و حواله بین المللی برای مشتریان خود فراهم می‌کند.

2- روش‌های الکترونیکی

بانک ملی ایران امکانات بانکداری الکترونیکی را برای مشتریان خود فراهم می‌کند. این امکانات شامل ارائه کارت‌های بانکی، اتاق معاملات الکترونیکی، خدمات بانک اینترنتی و ... می‌شود.

3- وام ها و تسهیلات

بانک ملی ایران در شهر لاهیجان انواع تسهیلات و وام‌ها را جهت کمک به مشتریان خود در زمینه های مختلف ارائه می‌دهد. این تسهیلات شامل وام‌های مسکن، وام‌های مصرفی و ... است.

به طور کلی، بانک ملی ایران با فعالیت شعب و خدمات ارائه شده در شهر لاهیجان به تحقق اهداف بانکی و راحتی مشتریان خود در این شهر کمک می‌کند.