پشتیبانی : 021 - 2842 - 6599

  • کد شعب بانک ملل در خمینی شهر

معرفی شهر خمینی شهر

شهر خمینی شهر در استان اصفهان و در شمال غربی این استان واقع شده است.شماره شبا بانک ملل این شهر از شمال به شهرستان نجف آباد، از شرق به شهرستان دولت آباد و از جنوب و غرب به شهرستان شاهین شهر محدود می‌شود. این شهر از لحاظ جغرافیایی در قسمت غربی دشت زرین شهر قرار دارد و دارای آب و هوای نیمه کوهستانی است.

شعب بانک ملل در خمینی شهر

بانک ملل ایران، یکی از بزرگترین بانک‌های ایران است که در سراسر کشور شعب و نمایندگی‌های متعددی دارد.تبدیل کارت به شبا بانک ملل در شهر خمینی شهر نیز شعب بانک ملل وجود دارد که خدمات بانکی خود را در این شهر ارائه می‌دهد. این شعبه‌ها به مشتریان خدمات پرداخت وجه، وام‌دهی، کارت‌های بانکی و سایر خدمات بانکی را ارائه می‌دهند.

خدمات بانک ملل در خمینی شهر

شعب بانک ملل در خمینی شهر خدمات مختلفی را برای مشتریان خود فراهم می‌کنند.تبدیل کارت به حساب بانک ملل این خدمات شامل موارد زیر می‌شود:

  • پرداخت وجه: مشتریان می‌توانند در شعب بانک ملل در خمینی شهر وجه خود را پرداخت کنند.تبدیل شماره حساب به شبا بانک ملل این شعبه‌ها به مشتریان خدماتی مثل صدور چک و فیش بانکی نیز ارائه می‌دهند.
  • وام‌دهی: مشتریان بانک ملل می‌توانند به منظور تأمین نیازهای مالی خود وام از این بانک دریافت کنند. شعب بانک ملل در خمینی شهر این خدمت را نیز ارائه می‌دهند.
  • کارت‌های بانکی: شعبه‌های بانک ملل در خمینی شهر در خصوص صدور کارت‌های بانکی مانند کارت بانکی و کارت شتاب خدماتی را ارائه می‌دهند. این کارت‌ها به مشتریان این بانک امکاناتی مانند پرداخت الکترونیکی، برداشت وجه از دستگاه‌های خودپرداز را می‌دهند.

بانک ملل با داشتن شعبه‌های فعال در شهر خمینی شهر و ارائه خدمات متنوع، نیازهای مالی و بانکی مشتریان خود را به بهترین شکل ممکن رفع می‌کند. مشتریان در صورت نیاز می‌توانند با مراجعه به شعب بانک ملل در خمینی شهر از خدمات بانکی این بانک بهره‌مند شوند.