پشتیبانی : 021 - 2842 - 6599

  • کد شعب بانک خاورمیانه در دندی

شهر دندی

دندی یکی از شهرهای استان گیلان در شمال ایران است.شماره شبا بانک خاورمیانه این شهر در فاصله‌ای ۲۵ کیلومتری جنوب منطقه بندری انزلی قرار دارد و از جنوب به بابلسر، از شمال به تالش، از شرق به جاکسیو کشمیر و منطقه زیست‌پذیر دیلمان و از غرب به دریای خزر منحصر به فرد است.

اقتصاد شهر دندی بیشتر به کشاورزی و صنایع دستی نظیر چاپه و خلخال نیز متکی است.تبدیل کارت به شبا بانک خاورمیانه تالش، شاهرود، رانکوه، تین رود، رشت‌قلعه و حوصله حومه نیز از شهرهایی است که در دندی واقع شده‌اند. شهر دندی دارای آب و هوای معتدل و اقلیم خوش آب و هوا است و از جاذبه‌های دیدنی شهر دندی می‌توان به برج تله‌کابین شمشک، جنگل‌های کیسم‌کول و زیستگاه حیات وحش آبراهه اشاره کرد.

شعبه های بانک خاورمیانه در دندی

بانک خاورمیانه یکی از بزرگترین بانکهای خصوصی کشور ایران است که در سال ۱۳۵۰ تأسیس شده است.تبدیل کارت به حساب بانک خاورمیانه این بانک با ارائه خدمات متنوع و متناسب با نیازهای مشتریان خود، توانسته است جایگاه خوبی در عرصه بانکداری ایران به خود اختصاص دهد. بانک خاورمیانه در شهر دندی هم با ارائه خدمات بانکی مناسب و برقراری شعبه‌های متعدد، توانسته است نیازهای مشتریان خود را به خوبی برطرف کند.

شعبه های بانک خاورمیانه در شهر دندی در مکانهای مختلف این شهر ایجاد شده‌اند.تبدیل شماره حساب به شبا بانک خاورمیانه این شعبه ها خدمات اصلی بانک نظیر ارائه وام، همکاری در امور ریالی و ارزی، صدور کارت بانکی، تسهیلات برای افراد حقیقی و حقوقی و... را ارائه می‌دهند. استانداردهای بین‌المللی بانکداری و استفاده از تکنولوژی پیشرفته در ارائه خدمات بانکی از مزیت‌های این بانک است.

خدمات بانک خاورمیانه در دندی

بانک خاورمیانه در شعبه دندی خدمات بانکی منحصر به فرد و متنوعی ارائه می‌دهد.تبدیل شبا به حساب بانک خاورمیانه از جمله خدمات بانکی ارائه شده توسط بانک خاورمیانه در شعبه دندی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. صدور کارت بانکی و ارائه خدمات کارت پرداخت
  2. طرح تسهیلات مسکن
  3. افتتاح حساب بانکی
  4. ورود اطلاعات شبکه درایو اتوماتیک راه و پل
  5. ارائه خدمات بانکداری اینترنتی
  6. خدمات انتقال وجه
  7. پرداخت قبوض
  8. صدور چک بانکی
  9. تسهیلات برای افراد حقوقی و حقیقی

با ارائه این خدمات، بانک خاورمیانه در شعبه دندی به مشتریان خود امکان مدیریت امور مالی خود را با سرعت و راحتی بالا می‌دهد و به بهبود کیفیت زندگی آن‌ها کمک می‌کند.