پشتیبانی : 021 - 2842 - 6599

  • کد شعب بانک کشاورزی در زنگنه

شهر زنگنه

زنگنه یکی از شهرهای استان خراسان رضوی در شمال شرق ایران است.شماره شبا بانک کشاورزی این شهر در فاصله 140 کیلومتری جنوب مشهد واقع شده است و به عنوان شهری صنعتی و تجاری مهم در استان خراسان رضوی شناخته می‌شود. زنگنه دارای آب و هوایی خشک و نیمه بیابانی است و جمعیت آن برابر با 15 هزار نفر است.شهر زنگنه با داشتن واحدهای صنعتی و تولیدی متنوع از جمله واحدهای فولاد، سیمان و کارخانه‌های غذایی، کشاورزی و خدماتی اهمیت اقتصادی و تجاری زیادی دارد. در زنگنه همچنین واحدهای فعال در زمینه‌های مختلف آموزشی و سلامتی نیز فعالیت می‌کنند.

شعبه های بانک کشاورزی در زنگنه

بانک کشاورزی یکی از بزرگترین بانک‌های تجاری در ایران است که در خدمت اقشار مختلف جامعه و ذینفعان صنعت و کشاورزی قرار می‌گیرد.تبدیل کارت به شبا بانک کشاورزی این بانک در سراسر ایران شعبه‌های فعالی دارد و یکی از شعبات آن در شهر زنگنه نیز مستقر است.

شعبه بانک کشاورزی در زنگنه فعالیت‌های متنوعی انجام می‌دهد.تبدیل کارت به حساب بانک کشاورزی از جمله خدمات بانکی ارائه شده توسط این شعبه می‌توان به اعطای وام‌های مختلف، افتتاح حساب بانکی، صدور چک و کارت بانکی، انجام تراکنش‌های مالی، وجوه پرداختی و دریافتی، پرداخت قبوض و صورتحساب‌ها، خرید و فروش ارز و ارائه خدمات اینترنتی و موبایلی اشاره کرد. با وجود شعبه بانک کشاورزی در زنگنه، اهالی این شهر می‌توانند به راحتی از خدمات مالی و بانکی این بانک بهره‌مند شوند.

خدمات بانک کشاورزی در زنگنه

علاوه بر شعبه بانک کشاورزی در زنگنه، این بانک نیز خدمات متنوعی را در این شهر ارائه می‌دهد.تبدیل شماره حساب به شبا بانک کشاورزی از جمله خدمات بانکی و اعتباری این بانک در زنگنه می‌توان به وام‌های مصرفی و تولیدی، اعطای اعتبارات بازرگانی در قالب خط اعتباری و تسهیلات بازرگانی، صدور سفته و وجه الحاقی، پرداخت وجوه پرداختی و دریافتی، صدور مهرهای کالا و دیگر خدمات مالی اشاره کرد. این خدمات به کشاورزان، کسب و کارها و شرکت‌ها، صنایع و معدنی‌ها و اقشار دیگر جامعه ارائه می‌شود.

با توجه به اهمیتی که بانک کشاورزی در اقتصاد کشور دارد، شعبه‌ها و خدمات آن در شهر زنگنه نقش مهمی در تامین نیازهای مالی و اعتباری مردم و صنعت و کشاورزی این شهر بازی می‌کند.تبدیل شبا به حساب بانک کشاورزی این شعبه‌ها توانسته‌اند با ارائه خدمات متنوع و به روز و حضور فعال در جامعه، رضایتمندی مشتریان را به‌دست آورند و به توسعه اقتصادی و مالی این شهر کمک کنند.