استعلام  دریافت شبا  ورود کاربران 

استعلامشماره شباشبا ملیشبا ملتشبا صادرات
شبا سپه
  • کد شعب بانک ایران زمین در گلزار

شهر گلزار

شهر گلزار یکی از مناطق مسکونی شهر تهران است که با وجود محدودیت‌ها در توسعه شهری، جایگاه مناسبی را در میان سایر مناطق شهری پیدا کرده است.شماره شبا بانک ایران زمین این شهرک به دلیل زیرساخت‌های مناسبی که در آن ایجاد شده است، جاذبه‌ای برای ساکنان تهران و شهروندان اطراف محسوب می‌شود.

محله گلزار شهری با جمعیتی چند هزار نفر است که از منظر تاریخی، ارتباط مستقیم با بافت فرهنگی تهران دارد.تبدیل کارت به شبا بانک ایران زمین این منطقه در گذشته به عنوان یک روستای بومی و درحال توسعه شهری بوده است و امروزه نیز به عنوان یکی از شهرک‌های محلی شهر تهران شناخته می‌شود.

شهر گلزار به دلیل وجود زیبایی‌های طبیعی مانند کوهستان‌ها، دریاچه، باغ‌ها و فضاهای سبز، محبوبیت زیادی در بین مردم دارد.تبدیل کارت به حساب بانک ایران زمین علاوه بر طبیعت بکر و زیبا، در این شهرک نیز اتفاقات فرهنگی و اجتماعی متنوعی رقم می‌خورد و ساکنان این منطقه از مراکز خرید، رستوران‌ها، برنامه‌های تفریحی و رویدادهای فرهنگی و هنری لذت می‌برند.

شعبه‌های بانک ایران زمین در گلزار

بانک ایران زمین یکی از بزرگ‌ترین بانک‌های تجاری در ایران است که خدمات بانکی و مالی متنوعی را در سراسر کشور ارائه می‌دهد.تبدیل شماره حساب به شبا بانک ایران زمین این بانک تعداد زیادی شعبه و دفتر فرآورده‌های مالی در سراسر ایران دارد، از جمله در شهر گلزار. شعبه‌های بانک ایران زمین در این منطقه امکان انجام تمامی امور مالی و بانکی را به ساکنان این منطقه می‌دهند.

شعبه‌های بانک ایران زمین در گلزار با کادری مجرب و متخصص در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهند.تبدیل شبا به حساب بانک ایران زمین مشتریان می‌توانند در این شعبه‌ها اقدامات مالی مختلفی مانند خرید و فروش ارز، انتقال وجه، اخذ وام، انجام تراکنش‌های بانکی اینترنتی و غیره را به سادگی انجام دهند. علاوه بر این، شعبه‌های بانک ایران زمین در گلزار خدمات بانکداری خصوصی نیز ارائه می‌دهند که به صورت موافقت‌نامه‌ای بر اساس نیازهای مشتری محدوده‌ای در خصوصیت و انسجام و در سطوح دولتی، توسط ادارات خدمات مختلف ارائه میگردد.

خدمات بانک ایران زمین در گلزار

بانک ایران زمین انواع خدمات بانکی را در گلزار ارائه می‌دهد. این خدمات شامل موارد زیر می‌شود:

  • باز کردن حساب بانکی
  • انتقال وجه
  • خرید و فروش ارز
  • پرداخت قبوض و صورت‌حساب‌های مختلف
  • صدور کارت بانکی
  • اخذ وام
  • خدمات بانکداری اینترنتی
  • مشاوره‌ی مالی
  • و غیره

بانک ایران زمین با برخورداری از فناوری های نوین در حوزه بانکداری، سعی در ارائه خدمات بهتر و راحت‌تر برای مشتریان خود دارد. همچنین، بانک ایران زمین معتقد است که نیازهای مشتریان در حوزه خدمات بانکی به مراجعه حضوری به شعب بانکی نیازمندیم و بنا به این تفکر در حوزه مدیریت و نظارت بر شعب بانکی در جهت یکپارچه کردن خدمات، حذف نیاز به مراجعه حضوری به دفاتر به پایان رسیده است. این بانک در حال توسعه و افزایش شعب و سرویس‌دهی به مشتریان خود می‌باشد.