پشتیبانی : 021 - 2842 - 6599

  • کد شعب بانک دی در جعفریه

شهر جعفریه

شهر جعفریه یکی از شهرهای استان اصفهان در کشور ایران است.شماره شبا بانک دی این شهر در شرق استان اصفهان واقع شده و از مرکز استان حدود ۱۹ کیلومتر فاصله دارد. جعفریه نیز به عنوان یکی از 12 شهرستانی که در تقسیمات کشوری میل به درآمد دارد، در بخش جعفریه واقع شده است.

این شهر با آب و هوای معتدل و خنک خودش محبوبیت زیادی در بین گردشگران خاصه در بهار یافته .تبدیل کارت به شبا بانک دی در دیشب ها رفتن بالا بر پشت اتوبوس ها در دیشب هایی که خوابیده ها غایب هستند و میتوانید به راحتی شهر را بنوازید و به عشق بساط صد از ذکر یاد کرد .

شعبه های بانک دی در جعفریه

بانک دی یکی از بزرگترین بانک های خصوصی در ایران است و شعبه های بسیاری در سراسر کشور دارد.تبدیل کارت به حساب بانک دی جعفریه نیز از محله هایی است که شعبه های این بانک در آن وجود دارد. برخی از شعبه های بانک دی در جعفریه عبارتند از:

  • شعبه بانک دی جعفریه مرکزی
  • شعبه بانک دی جعفریه شرقی
  • شعبه بانک دی جعفریه غربی
  • شعبه بانک دی جعفریه جنوبی
  • شعبه بانک دی جعفریه شمالی

این شعبه ها امکانات و خدمات بانک دی را در اختیار مشتریان قرار می دهند.تبدیل شماره حساب به شبا بانک دی از جمله خدماتی که بانک دی در شعبه های جعفریه به مشتریان خود ارائه می دهد عبارتند از:

ثبت نام و صدور کارت بانکی

شعب بانک دی در جعفریه به مشتریان جدید که قصد افتتاح حساب بانکی دارند، امکان ثبت نام و صدور کارت بانکی را می دهند.تبدیل شبا به حساب بانک دی این خدمت به مشتریان کمک می کند تا بتوانند به طور سریع و آسان به حساب خود در بانک دی دسترسی پیدا کنند.

امکانات بانکی اینترنتی

بانک دی امکان استفاده از خدمات بانکی اینترنتی را به مشتریان خود می دهد. این خدمات شامل امکاناتی مانند انتقال وجه، پرداخت قبوض، خرید اینترنتی و مدیریت حساب است. این امکانات را مشتریان می توانند از طریق سایت و یا اپلیکیشن موبایل بانک دی استفاده کنند.

اعطای وام های مسکن و خودرو

شعبه های بانک دی در جعفریه همچنین قابلیت اعطای وام های مسکن و خودرو را به مشتریان خود دارند. این وام ها می توانند به مشتریان کمک کنند تا بتوانند خانه یا خودروی مورد نظر خود را به طور سریع و آسان تهیه کنند.

جمع بندی

شهر جعفریه یکی از شهرهای استان اصفهان است که از شعبه های بانک دی نیز بهره مند است. با داشتن شعبه های مختلف در این شهر، بانک دی خدمات بانکی را به مشتریان خود ارائه می دهد و به آنها امکان استفاده از امکانات بانکی آسان و راحتی می دهد.